reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spanie i karmienie - jak często?

ewela przy hemoglobinie na tym poziomie my dostaliśmy zastrzyki NeoRecormon na pobudzenie produkcji czerwonych krwinek...ale to może dlatego, że po 2 tyg. stosowania B6 + kwas foliowy + cebion morfologia nadal leciała w dół; teraz po 5 zastrzykach drgnęła w górę i przed nami 3 kolejne

żelazo Ferrum też bierzemy i Mała po nim słabo śpi i stęka przez 2-3 h; często też ulewa więc staram się dawać rano i wieczorem byle nie w nocy

my ze spaniem nieźle; od niedawna po kąpieli o 19tej Mała odlatuje i jest spokój do 23-24, potem albo 2-3 h przerwy w spaniu :wściekła/y:albo czasem po jedzeniu śpi dalej, a potem znowu do 5-6tej. Rano też po zabiegach pielęgnacyjnych odlot i od 10tej koniec spania, często do 19tej. Ale raczej bez wrzasków poza wieczornym marudzeniem...więc idzie wytrzymać :-)
 
reklama
myself - no właśnie pediatra powiedział, że bardzo niska ta hemoglobina ( z resztą wiem coś o tym bo wiecznie anemiczka jestem i jak widać dziecko też :baffled:) i na razie ferrum_wit.C i wit.B6 oraz kwas foliowy. Zobaczymy jak kontrolne wyniki - mam nadzieję, że coś skoczy do góry bo jak nie to pewnie też będą zastrzyki...
Mój mały też stęka po tym żelazie i męczy sie z kupką...:-(
 
U nas Adas wspnialomyslny ostatnio i jak zasypia o 21 tak budzi sie o 5, takze 8 h snu jest. Gorzej z moimi piersiami bo ciezko spac z takimi pelnymi.
 
Dziewczyny od dzieci suszarkowych! Nie boicie sie o sluch Maluchow? U nas suszarka chodzi nieraz 20-30 minut i troche sie zaczelam zastanawiac czy Zosce cos sie ze sluchem nie zepsuje...??
 
kasia u nas suszarka jest co najmniej 1m od główki Kuby i sądzę że dźwięk który do niego dociera nie jest zbyt intensywny. Chociaż o to czy nie ma to jakiegoś wpływu na słuch trzeba by specjalistę zapytać...
 
Dziewczyny nie wydaje mi się, żeby to szkodziło, chyba, że suszarka naprawdę głośno warczy, nie myślałyście o nagraniu suszarki na dyktafon czy telefon i odtwarzaniu? Po pierwsze można regulować głośność, po drugie taniej :-D Ja ściągnęłam z you tube szum wodospadu - 8h nagrania, nieźle szumi :-D
 
u nas suszarka nie dziala - w ogole , wszystkie podrabiane nagrywane dzwieki wody-morza wodospadow itd tez nie :(
 
kasia - w sumie to nie zastanawiałam się nad tym... Ale przecież nie trzyma się tej suszarki blisko główki, więc nic złego nie powinno się dziać. Raczej. A jak nie to można innej opcji wypróbować, zauważyłam, że Bartek lubuje się też w szumie odkurzacza i okapu :laugh2:
U nas Emek ściągnął z neta dźwięk suszarki +szum fal czy coś takiego - no i jednak to nie to = nie ma jak na żywo :-p
 
reklama
u nas w kibelku dość głośno chodzi wentylator i w kryzysowych momentach pomaga wstawienie wózka właśnie tam....:-D
ale zauważyłam też że Małej przeszkadza w zasypianiu totalna cisza, najlepiej jak np. gra telewizor/radio w tle albo słychać ruch uliczny
 
Do góry