reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spanie i karmienie - jak często?

Helena- my dajemy od wczoraj bobotic (taki sam chyba skład jak infacol) i dzisiaj widzę, że jest nieco lepiej. Wczoraj od 7 do 15 zero snu, prężenie, czerwone poliki i popłakiwanie. Dzisiaj już drugą drzemkę uskutecznia i bączki częstsze, jeszcze troszkę się pręży, ale jest lepiej...
 
reklama
helena - U nas też BOBOTIC się sprawdza :tak::tak:Malutki bez problemu puszcza sobie teraz bąki, więc i brzuszek nie boli :-) Malinowe kropelki, wszystkie maja podobny skład w sumie...

kasia, adasza - u nas też jest krzyk po przebudzeniu, więc szybko mleczko, a przewijanie dopiero po jedzonku - inaczej się nie da :laugh2:
 
Ostatnia edycja:
ja zawsze najpierw przebieram bo mały je 20 min a jak jest kupa to boje sie ze moglaby sie odparzyć.
 
u nas różnie - jak mała nie płacze to najpierw przewijam, ale jak jest płacz to wtedy najpierw pierś a potem dopiero zajmujemy się zawartością pieluszki :)
 
Dziewczyny! A ja z takim pytankiem? Czy to normalne, że z jednej piersi ściągam 100 ml mleka a z drugiej tylko 30 ml? Trochę mnie to martwi, ale moja prawa pierś pozostaje daleko w tyle...Z lewej za to leje się od rana jak z kurka...
 
kasiagaw- u mnie też nie jest po równo, prawa jest lepsza w produkowaniu, ale staram się wtedy częściej małą właśniej do niej przystawiać żeby jakoś to się mniej więcej wyrównało, także myślę , że musisz bardziej stymulować, częściej ściągać z tamtej piersi i po kilku dniach będzie lepiej, a przy tym nie można zaniedbać tej pierwszej wiadomo ;-)
 
Ja robie tak jak Gochson- najpierw pieluszka, potem karmienie I czesto znow pieluszka Bo czesto w czasie jedzenia idzie kupka.
Kasiagaw- ja mam podobnie, z lewej sie leje a prawa leniu****e. Ale ja mam chyba cos nie z tym prawym cycolem, boli, mialam guzy I zapalenie w tej piersi co chwila mi sie na niej zatory robia I musze ugniatac :baffled: Ale nie maltretuje jej nadmiernie dopajam mm jak nam brakuje.
 
reklama
Do góry