reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

SPACERÓWKI na medal za przystepna CENĘ

reklama
Dziewczyny help!!!!Przyjechalam do rodzicow do Polski na ponad miesiac albo dluzej i wlasnie dzis strzelil mi wozek.Mlody ostal sie bez srodka lokomocji!!!Potrzebuje cos na szybko,najlepiej parasolke nadajaca sie na dluzsze spacery i zeby wytrzymala na brukowanej kostce.Zeby mogl spac bo lubi se chrapnac na spacerze,zeby nie wypadl bo to zywe sreberko jest,zeby sie w miare lekko prowadzila.Nie chce przeplacac bo w domu mam jeszcze dwa wozki -mysle ze tak do 400 -500 zl moge wydac. Musze cos miec na czas pobytu u rodzicow!Poleccie cos plis,plis,pliiiiiiis.
 
Dziewczyny help!!!!Przyjechalam do rodzicow do Polski na ponad miesiac albo dluzej i wlasnie dzis strzelil mi wozek.Mlody ostal sie bez srodka lokomocji!!!Potrzebuje cos na szybko,najlepiej parasolke nadajaca sie na dluzsze spacery i zeby wytrzymala na brukowanej kostce.Zeby mogl spac bo lubi se chrapnac na spacerze,zeby nie wypadl bo to zywe sreberko jest,zeby sie w miare lekko prowadzila.Nie chce przeplacac bo w domu mam jeszcze dwa wozki -mysle ze tak do 400 -500 zl moge wydac. Musze cos miec na czas pobytu u rodzicow!Poleccie cos plis,plis,pliiiiiiis.

moze jakis maclaren??quest,trhiump??ja mam peg perego pliko p3 i jest super:-) rozklada sie do spania,nie jest ciezki mi odpowiada:-) popatrz moze na allegro:-)
 
A co możecie powiedzieć o wózku mamas & papas beat ?

Ja mam :tak::-) Polecam! Łatwo i lekko się prowadzi,dobrze się składa ( w parasolkę oczywiście;-)) z boku ma rączkę do trzymania. Ma podwójne koła piankowe,ale dają radę po duużych dziurach. Budka i rozkładanie oparcia działa cicho i bezproblemów. Ja mam używany i nie narzekam.
 
Cześć dziewczyny. Kupiłam ostatnio mojej córeczce wózek typu parasolka Graco Mosaic. Na razie jest super! jest zwrotna, w miarę lekka no i przede wszystkim mieści się do bagażnika małego autka. Niunia może w niej śmiało spać a i jest rozkładany podnóżek. Cena nowego wózka ok. 450 zł, nie wiem czy to mało czy dużo (zależy dla kogo:) ale myślę, że wart uwagi. Dotychczas woziłam córkę w spacerówce od wózka 3funkcyjnego (BEXA AX 3), jestem z niej zadowolona, ale po złożeniu miał tak wielkie gabaryty, że ciężko z włożeniem do bagażnika :(
 
Witam Mamy!

Jak trwoga to na forum ;-) Nasz Karol nie dlugo konczy 9 miesiecy i właśnie zaczynam myśleć o spacerowce. Mam fatalne doswadczenie z poprzednim wozkiem, wiec teraz stwierdzilam ze sie zapytam kogos madrzejszego, a przede wszystkim kupie coś porzadnego.
Widze że piszecie o mamas& papas i o maclarenach. Własnie też mi sie podobają. No i w sumie to się jeszcze zastanawiam nad Scoonerem z Navi, ale tam piszą że dopiero od 1 roku życia. W sumie to parasolka. Czy może jeździ ktoś tym wózkiem? Czy bedzie dobry dla troche mniejszego dziecka? Cena niecale 900 u producenta, na allegro jeszcze ich nie widziałam :-( Bardzo prosze jak ktoś go widziała albo nim jeździ, to napiszcie co sądzicie.
 
Hej,
ja z kolei mam inny problem z wózkami. Otóż mam dziecko, które waży nieco więcej niż wszystkie i nie mogę znaleźć sensownej spacerówki dla niej. Potrzebuję coś o wytrzymałości powyżej 15 kg, jako że moje cudo waży już 16 :-( Jak do tej pory znalazłam tylko firmę Arti, ale ma kiepskie opinie. Znacie coś godnego uwagi w sensownej cenie?
 
reklama
Emilia, Scoonera ma kolezanka, z tego co wiem jest zadowolona. Widzialam wozek na zywo, a teraz patrzylam jeszcze na strone zeby sie upewnic czy to ten, i powiem CI ze na zywo wyglada bardzo fajnie. WIem ze ona tym wozkiem jezdzila juz troche wczesniej, ale to tez zalezy od dziecka, czy jest duze, czy umie ladnie siedziec itd.

My jezdzimy x-landerem od samgo poczatku, i moge powiedziec ze sprawdzil sie zarowno jako wozek gondola, a takze jako spacerowka.
Terez wybieramy sie na wakacje nad morze, wiec bede go jeszcze testowa na plazy, ale jezeli bedzie sie sprawdzal tak jak na podmiejskich drogach to jestem spokojna. Ja mam Xa, wozek ma dobra amortyzacje, takze nawet na wertepach dziecko mi sie nie budzilo.
 
Do góry