reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

spacerówki i foteliki samochodowe

tak spytam z ciekawosci: dopiero teraz wymieniacie fotelik? do tej pory dzieci jezdzily w tym malym niby bujaCZKU? julitka juz od 7m-ca ma duzy fotelik, bo w tamtym sie ledwo miscila i jej bylo niewygodnie.

z doswiadczenia tylko doradze, zeby nie wybierac pokrycia a'la welur/zamsz. jest bardzo milutkie i ladne do czssu. szybko sie wyciera i zmienia kolor:-(
 
reklama
Caly dzien od rana foteliki allegro ebay...Faworyt Maxi Cosi Tobi:tak: Cena tez niezla. Nuska moge wiedziec ile daliscie za niego w sklepie? Ze zdjec widac, ze jest on dosc wysoki a co za tym idzie mala moglaby sie zajac w podrozy widokami..moze chociaz na chwile...Musze cos wybrac bo wyjezdzamy do reichu:-D w przyszlym tygodniu. Troche sie boje bo to pierwszy tak dlugi wyjazd Nel, niestety jedziemy autem wiec jakies 10 h trzeba liczyc, pewnie wyjedziemy na noc ale z przerwami to moze dojedziemy za 3 dni:baffled::laugh2:

874 zł kupowaliśmy w "Mama i ja " w Gdańsku ale sprawdzałam w innych sklepach i cena była taka sama. Mogę Ci go polecić z czystym sercem odkąd mamy ten fotelik Igor nie marudzi w czasie jazdy tylko obserwuje widoki za oknem i ciągle słyszę bum bum bum Igor zachwyca się samochodami.
 
Nuska czy wy macie wyryte na tym foteliku date produkcji?? W ogole dziewczyny macie cos takiego na Waszych fotelikach bo mi baba z allegro chyba kit wciska, ze nie ma a ja wycyztalam na 'madrych stronach' ze na kazdym powinno byc.
 
Jak nas nie wykiwaja to Nel bedzie posiadaczka tego oto fotelika:) Sorry ale musimy sie pochwalic:-D:-D
images
Za namowa NuSki of course:);-)
 
My również od jakichś 3 tyg. jesteśmy posiadaczami Maxi Cosi Tobi. Kupiłam na necie i za dwa dni już mi przysłali, zapłaciłam 874 pln. Ja również mogę go polecić, bo w końcu mój Olo dłuższą chwilę siedzi spokojnie i tylko mruczy obserwując widoki:tak::-D Poza tym jest porządnie wykonany, no i przede wszystkim ma mnóstwo atestów, a to przecież najważniejsze.
 
reklama
Do góry