reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Będzin i okolice - znajdę tu jakieś mamuśki stamtąd?

reklama
Martyna -witaj i rozgość się:tak:
Cosmolady - słyszałam od znajomych, że Alicja jest super! Zobaczymy...Mąż tak średnio chce ze mną iść, jak coś to może wybierzemy się razem;-)?

Jestem jak najbardziej za :)

Witam nowe mamuśki

Martyna kurczę ja nie widzę zdjęcia :(

mamaoli często jestem w Olkuszu możemy się kiedyś spotkać :)
 
Olimama jak sie czujesz w ciąży?Oliwierek już wie że będzie miał rodzeństwo?nie boisz sie jak to będzie z dwójeczką dzieci-chodzi mi o ilośc obowiązków?synek chodzi już do przedszkola?
 
Martyna2006 czuje się dobrze, ranne mdłości i ogólny wstręt do kawy, coli (a pochłaniałm kosmiczne ilości) i nie chce mi się jeść. A co do Oliwka i rodzeństwa; Oliwier jest dzieckiem niepełnosprawnym, opóźnionym w rozwoju psycho-ruchowym, z podejrzeniem choroby genetycznej i z ADHD więc niebardzo rozumie tę sytuację. Boję się potwornie, ale chcę tego dzidziusia bardzo. Rok temu poroniłam. Wogóle to jestem przerażona całą tą sytuacją.
 
Cześć:-) Ale się dziewczyny rozpisałyście:-) No i fajnie , przynajmniej nudą nie wieje:-)

megicarpenter no niestety mojego synka musze we wszystkim pilnowac i sprawdzać , pomimo , że ma 9 lat, ale jest dzieckiem z ADHD , i to jest masakra bo po prostu na każdym kroku trzeba go kontrolować:confused:

Martyna2006 śliczne zdjęcie , bardzo ładnie prezentujecie się z synkiem:-)

olimama ja ci sie nie dziwię , że jesteś przerażona , wspólczuje ci , bo mój syn ma ADHD, i wiem mniej więcej jak wygląda codziennośc z takim dzieckiem, a tym bardziej że twój synek ma jeszcze inne zaburzenia, ale głowa do góry nie myśl o złych rzeczach , nosisz dzidzie w brzuszku i zobaczysz , będzie pięknie:-)

No , spadam trochę mieszkanie ogarnąć, bo ostatnio zapuściłam sie co nieco:-) Pa:-)

https://www.babyboom.pl/forum/members/megicarpenter-72200.html
 
reklama
Martyna2006 czuje się dobrze, ranne mdłości i ogólny wstręt do kawy, coli (a pochłaniałm kosmiczne ilości) i nie chce mi się jeść. A co do Oliwka i rodzeństwa; Oliwier jest dzieckiem niepełnosprawnym, opóźnionym w rozwoju psycho-ruchowym, z podejrzeniem choroby genetycznej i z ADHD więc niebardzo rozumie tę sytuację. Boję się potwornie, ale chcę tego dzidziusia bardzo. Rok temu poroniłam. Wogóle to jestem przerażona całą tą sytuacją.

Olimama to wspaniałe,że pomimo,że masz chorego synka zdecydowałaś sie na drugie dzieciątko-chylę czoła.Moje dziecko jest zdrowe,chodzi do przedszkola a ja jakoś nie umiem sie narazie zdecydowac na drugie.
Na pewno sobie poradzisz,a mąż i rodzina Ci pomagają w opiece nad Oliwierkiem?
 
Do góry