reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Będzin i okolice - znajdę tu jakieś mamuśki stamtąd?

reklama
witam,wybaczcie że nie odpowiem kazdej z osobna,ale jestemz doskoku,bo po uczelni zaraz pojechalismy z ma łym na zakupy do Pogorii i teraz wrócilismy.Igor spi,bo nie mógł usnac przez hałas(jakis festyn był). zreszta w nocy to mi dał popalic!dla pytajacych jestem z Kazimierza

cosmolady wysłałam Ci zaproszenie;)
 
łooo :) :-)jak sie bardzo rozpisałyście :) musialam wszystko dokładnie poczytać :)

witam wspaniałe nowe mamusie :) :-)

olimama :) jesteś wspaniałą mamą :) a drugie dzieciątko na pewno będzie słodkie :) i wszystko będzie bardzo dobrze :) w którym tygodniu jesteś ?? bo ciesze się ze czujesz sie dobrze :) ja też wcześniej poroniłam. pewnie skierują cie na badania prenatalne b. dokładne tak jak mnie :) dla mnie to był ogromny stres .... trzymam ogromne kciuki :) za was :)
 
Martyna2006 wspaniały przystojny synek i piękna mama :)

podziwiam wszystkie tutaj kobietki :) takie wspaniałe mamy :)

jak któraś ma ochote na lody bakaliowe to zapraszam :)

objadam sie bardzo :) ale na razie tylko 4 kilo na plusie mam :) także nie jest źle :)
 
cosmolady na jednym zdjeciu znajoma mi sie wydajesz:)

Igor padł po godzinnym noszeniu...spi:)mam chwile:)

fajne macie bobasy! kobietkom w ciazy gratuluje,zycze udanego rozwiazania w terminie:)jak sie czujecie?ja jakos srednio okres ciazy wspominam...a połóg juz koszmarnie. Dziewczyny,gdzie rodziłyscie?i jak wspominacie?ja kazdemu dwójke odradzam,miejsce mojej traumy....
 
reklama
po poronieniu mialam szereg badań na :toxoplasmoze , cytomegalie, zespól antyfosfolipidowy itp

w czasie ciąży między 11-13 tc byłam na sprawdzeniu przezorności karkowej NT no u mnie wyszło powyżej normy 2,5 i miałam robione badania biochemiczne które mówiły jaki prawdopodobieństwo jest by moje dziecko miało wady genetyczne, zespół downa itd. na szczęście wyszło niewielkie i lekarz z którym sie konsultowałam nie radził mi badania inwazyjnego amniopunkcji ( ryzyko zakażenia i poronienia dość spore) i ja sie na nie nie zdecydowałam w 20 -22 tc mialam drugie badanie prenatalne i sprawdzanie wszystkich parametrów i liczenie kości i sprawdzenie czy serduszko jest zdrowe. badanie wyszło ok. no i ja mialam jeszcze w tej klinice badanie w 27 tc i mialam jeszcze dokładnie zdiagnozowane przepływy w serduszku maluszka no i maluszka:)

powiem szczerze polecam ci klinikę/ przychodnie w katowicach -ligocie koszt badania w 20 -22 tc to 280 zł ale ja osobiście nie płace bo byłam po poronieniu i miałam wysokie NT i oni mają program ze kobiety, których dzieci miały/ maja wady lub po 35 roku życia nie płacą. polecam lekarza Cnotę bardzo sympatyczny, miły lekarz, wszystko wytłumaczy i bardzo bardzo dobre USG, poprostu dobry sprzęt mają. gdybyś chciała mogę ci podac telefon do nich. wiem też ze jest to dużo kasy ale wiesz dowiedziec się o warunki tego programu i badania zawsze mozna:) gdybyś miała jakieś pytanie to pisz:) ja do 16 tc brałam duphaston na podtrzymanie ciąży :) wiec troche informacji na te tematy posiadam :) nie martw sie nie denerwuj sie :) ja trzymam ogromne kciuki :)

ja teraz bede rodziła w tychach bo moj lekarz aż sie przeraził jak mu powiedziałam ze chce do sosnowca i dlatego bedzie to wojewodzki szpital w tychach.
 
Do góry