reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Będzin i okolice - znajdę tu jakieś mamuśki stamtąd?

u nas młody nie dość, że budzi sie co chwile z płaczem w nocy to jeszcze rano nie daje spać...
Ile śniegu za oknem masakra. A nam ukradli z klatki sanki tak jakoś z początku zimy
 
reklama
Cześć dziewczyny:-)

Regina - ale masz już "dorosłego" synka:tak:
ja to nie moge tak długo nie spać. Jak mała zasypia tak ok 20 to ja o 22 już tne komara:-D I czasem mam wyrzuty umienia bo tyle rzeczy jeszcze powinnam zrobić, a tak mi sie nie chce...
megicarpenter - pojadłaś???;-) ja pod koniec ciąży jadłam jak szalona ( bo przez pierwsze 4 miesiące to tylko miałam nudności i nic nie mogłam przełknąć, nawet od patrzenia na lodówkę mnie szarpało).
cosmolady - męczące są takie nieprzespane noce. Z jednym dzieckiem jest kupa roboty, a nie wyobrażam sobie jak mamy radzą sobie z dwójką i więcej:confused:A z tymi sankami:wściekła/y::wściekła/y::no:

Mnie trzyma złość od wczoraj. Cały czas mi w głowie siedzi rozmowa z szefem. Dobrze, że dzisiaj piątek i jutr wolne:tak:Oby ten dzień szybko i w miare spokojnie zleciał:tak:
Może w weekend wybierzemy sie z mężem do kina:confused:Na Alicje w krainie czarów. Sprzedam w sobote małą teściom a my wkońcu spędzimy troche czasu razem.
idę coś zjeść:tak: Miłego dnia:-)
 
lunia zazdroszczę kina, ostatnim razem byłam chyba jeszcze za czasów ciązy z Mają... Musze kiedyś dzieciaki rodzicom podrzucić i wybrać sie z jakąś kumpelą, własnie na Alicję :-D
 
Martyna -witaj i rozgość się:tak:
Cosmolady - słyszałam od znajomych, że Alicja jest super! Zobaczymy...Mąż tak średnio chce ze mną iść, jak coś to może wybierzemy się razem;-)?
 
Witam
mieszkam koło Sławkowa w Bukownie, więc może załapię się na Wasz region i znajdzie się tu dla mnie miejsce ?
Jestem mamą 4-letniego Oliwiera i spodziewa się drugiego synka na początku września. Pracuję na pełnym etacie jako kura domowa :)
Pozdrawiam wszystkie mamy i dzieciaczki
 
reklama
Do góry