reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Będzin i okolice - znajdę tu jakieś mamuśki stamtąd?

Moj maz sie leczyl w zeszlym roku w szpitalu w DG (na Mydlicach) i jestem bardzo na NIE, chociaz nie wiem jak tam z ginekologia i poloznictwem. On byl na urazowce, ale przerazilo mnie to, co sie tam wyprawia.
Ja sie nie nastawiam zle na porod w Sosnowcu. Mam tu swojego lekarza, do ktorego chodze prywatnie, wiec wiem, ze nawet gdyby nie on, to jego koledzy sie mna zaopiekuja jak trzeba. Tak przynajmniej jest jesli chodzi o USG. Nawet sie inny lekarz smial, jak bylam na pierwszym USG, ze moj pan doktor wydzwanial o mnie przez caly tydzien.
 
reklama
wav dziękuję

ja nie znam tego szpitala w DG ale kumpela sobie chwaliła

a nie wiecie czemu zamknęli porodówkę na Zagórzu?
 
cosmo..ja slyszałam sporo opinii ze poród naturalny w Dabrowie jak najbardziej , gorzej z cesarką, ale ogólnie zadowoleni no i ordynator maluchów.. doktor Szydłowska mega specjalistka i super babka, wiem bo chodze do niej co miesiac z Laurą na kontrolę ze względu na jej pobyt na OIOM
a co do Zagórza to nie wiem czemu zamkneli
 
powiem tak szpital w DG to koszmar minionego lata brak sprzętu odpowiedniego, nie mówiąc o warunkach i opiece. Nigdy bym się tam nie zdecydowała rodzic.

O 2 też słyszałam negatywne opinie, dlatego zdecydowałam się na Bogucice i nie żałuję bo dzięki lekarzom uniknełam CC i maluszek był naprawdę pod dobrą kontrolą. Ponieważ podczas ciąży załapałam paciorkowca moje dziecko było badane przez pediatrę 2xdziennie było to dziecko pod stałą opieką pediatry. Nie mogę powiedzieć złego słowa ani o personelu ani o samym szpitalu:)
 
pajkaa czytałam o tych Bogucicach opinie i same dobre, zaczęłam się zastanawiać czy może nie zmienić decyzji co do tej 2 w Sosnowcu. A wiecie może dziewczyny jak to jest z porodem i przyjęciem na oddział jak się jest z innego miasta?
 
Pajkaa gratulacje, ojj łzy same leciały jak czytałam Twojego posta, ale dobrze, że Sebuś zdrowy :-) Ale sama powiedz jak już się trzyma dziecko w ramionach, cały ten ból, wogóle wszystko co się działo idzie w odstawke i jest się poprostu szczęśliwym, ja tak miałam po 20 godzinnym porodzie, nagle po 2 nieprzespanych nockach poprostu miałam siłe na wszystko, tylko że nogi odmawiały posłuszeństwa, ale dzidzia wynagradza wszystko, ja teraz tak patrzę na Filipka i mówie sobie, że gdybym miała drugi raz rodzić w męczarniach, a do wyboru bym miała cc to bym go rodziła, coś piękanego dla mnie.
zdrówka dla Sebusia :-*

Wav ja też lubie patrzeć na zdjęcie Michasia i Majki, takie dwa cudaki, Cosmo może być z nich dumna.
 
wczoraj mielismy impreze rodzinna i dowiedzialam sie ze lekarz ze szpitala z DG nie jaki Ziętal dostał zakaz odbierania porodów.. ponoc jakies dziecko zeszło z tego świata z jego winy podczas porodu.. i drugi jakis dr. Stachowicz .. przyjechała dziewczyna ze slawkowa w środku nocy bo miała plamienia.. nawet jej nie zrobił usg zeby stwierdzic czy doszło do poronienia tylko od razu chcial ją brac do czyszczenia i cytat " nie płacz dziecko,jestes jeszcze młoda urodzisz sobie następne" SZOK ! pojechala stamtad szybko do innego szpitala , i zrobili jej tam USG i okazalo sie ze dziecko zyje, a to krwawienie czy tam plamienie jest spowodowane jakims małym krwiakiem obok płodu , ale wszystko narazie ok
 
szpital w Dąbrowie odpada, jak moja siostra była w ciąży to też ja jakiś lekarz tam tak potraktował, że szkoda gadać! przejadę się zobaczyć ten szpital w Bogucicach.
 
reklama
Wav co za lekarze, normalnie koszmar...w tych czasach mało jest lekarzy z powołania...a szkoda...jak słysze takie historie to aż boję się do lekarzy chodzić, pewnie dlatego nie chodzę.
Dziewczyny trzymam kciuki żebyście trafiły do dobrych lekarzy...
 
Do góry