reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sos sms (BEZ KOMENTARZA)

reklama
Jestem w szpitalu. Najprawdopodobniej do porodu, czyli do 5 stycznia.
Bylam wczoraj na usg i wyszlo, ze Mala malo wazy, bo wg wczorajszego pomiaru 1800g. I dostalam skierowanie na badania do szpitala. Dzisiaj sie zglosilam, zrobili mi 2 razy ktg (ok) i usg 3d. Na szczescie usg wyszlo dobrze, serduszko, nerki, przeplywy, wszystko dobrze. Waga wg dzisiejszego pomiaru 2300g (wiec wczoraj bylo chyba cos zle zmierzone). Ale i tak waga jest troche mala i lepiej zostac na obserwacji, zeby byc pod kontrola. Pozdrawiam Was cieplutko :-)
Ps. Mam tu internet, wiec bedziemy w kontakcie :-)
 
No to wyjątkową Wigilię będzie mieć Maryś:-) Super, że ich wypuścili :-)

Melisa - trzymam kciuki żeby wszystko było ok. Ty drobniutka jesteś to i maluszek może być wagi 'lekkiej' :-) Dawaj znać co u Was :-)
 
reklama
Do góry