reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sos sms (BEZ KOMENTARZA)

Adak pisze do Asterii a ona do mnie na fb więc przekazuję:

Zostajemy do poniedziałku na obserwacji. Tętno malej sie uspokaja. Ktg 3x dziennie. - wieści od Adak


Czekamy Adak zatem w poniedziałek na wieści :-)
 
reklama
Wiadomość od PolaNegri:
Nad ranem odeszły mi wody. Jestem po cc. Pola urodzona o 6.59, 2400g, 50cm, 10pkt. Pzdr dla styczniówek :)


Zapytałam więc jak się czują:

Pola bdb. Śpi teraz ale dostanę ją dopiero popołudniu. Jest cudna. Ja ok. Nobla temu kto wymyślił środki przeciwbólowe :)

achhhh mamy kolejną dziewczynkę :)))))))))))))
 
Wojtus oczywiscie od kilku godzin jest na swiecie.Urodzil sie duzy bo okolo 3100 ,ale jako wczesniacze musi byc w inkubatorku no i dostosowac sie do nowej form6 zycia. ja leze po cc no i zasnac nie moge,ciagle mysle co u synka ale dowiem sie dopiero rano.Postaram sie dac Wam znac jak tylko bedzie na to czas.Graruluje tez PoliNegri choc wiem ze to nie ten watek ale mysle ze mi wybaczycie.pozdrawiam stycznioweczki i zycze zebyscie jednak dotrwaly do terminow.
 
Wiadomość od PolaNegri:

Gratulacje dla Citronki:) Ja czuję się super. Już zupełnie na chodzie, choć ciągnie ranka trochę. Pola ze mną od rana, musiałam dokarmić bo w cycucach jeszcze pusto :( Mam nadzieję, że się rozkręcimy z karmieniem. Pozdrowionka dla mamuś, trzymajcie się i spokojnego oczekiwania na TEN dzień.
 
Dziś o 11:30 dostałam wiadomość od MARYŚ16:

"cześć! jestem w szpitalu! Wody mi z rana zaczęły odchodzić. Rozwarcie prawie na 3 palce było i do teraz skurcze co 3 minuty mam. Ale jaki postęp w rozwarciu to nie wiem. Trzymacie kciuki by się szybko rozkręciło!"

napisałam, że kciuki trzymamy i pozdrawiamy:)
 
reklama
z dumą informuję, że dziś o 17:24 urodził się z wagą 3670 g i 10 punktami DANIELEK Maryś!

"Przepraszam, że tak późno. Danielk moje malutkie szczęście i kochanie się urodziło o 17:24. Waży 3670 g, dostał 10 punktów. Zmierzą na długość jutro. Ja czuję się ok, ale następne rodzę z zzo:) nie nacinali, więc szyta nie byłam. A cycuj z Danielka śliczny.Dwa cyce już obciumkał i siara jest. Postaram się przesłać zdjęcie, ale Danielek do Marcelka nie podobny. Pozdrawiam!"
 
Do góry