reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sos sms (BEZ KOMENTARZA)

reklama
Od chapicha: Witam:-) melduje, ze o godzinie 3 odeszly mi wody:-). Teraz sie rozluzniam na pilce, szyjka na dwa palce, ale nie calkiem skrocona, skurcze srednio co 2 minutki, glowka jeszcze nie przyparta i modle sie tylko zeby nie bylo oksy... Pozdrowienia dla Ciebie i Ninki i dziewczyn z forum:-). A tak na marginesie zazdroszcze, ze Ty juz po:-). Chapicha
 
Zapytałam Adak jak się czują i dlaczego wywoływali poród...
No więc:

Poród wywoływali, bo tam gdzie prowadziłam ciążę zawsze tak postępują w przypadku cukrzycy. A wyszło cc, bo jak się całkiem rozwarła szyjka to się okazało, że mała nie może się wstawić w kanał rodny. Mała czuje się dobrze, tylko ma problem ze ssaniem, a ja dochodzę powoli do siebie. Jakbym mogła wybierać to nie wybrałabym cc. Wolałabym sn
 
reklama
Do góry