reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sny

zachęć męża zachęć Edi >:D

mi dla odmiany śniło się że mnie pająki oblazły i mąż mnie obudził bo podskakiwałam jakbym padaczkę miała :D
Ja wogole dużo gadam przez sen ( od zawsze) a teraz te moje sny coraz bardziej męczące dla otoczenia są :D
 
reklama
Ja dzis nie mialam fajnego snu... Tzn. moze i byl fajny,ale jak sie przebudzilam,to milo mi nie bylo... Bylo smutno... Ehhh,nie chce takich snow miec. :( Bo wcale mi nie ulatwiaja zycia...
 
Miałam niesamowity sen. Wczoraj poczytałam trochę bb (a dawno już nie mogłam tego robić) i przyśniło mi się, że miałyśmy rodzić w tym samym szpitalu i... pierwsza urodziła Margolis :)
Przepraszam, Margolis, ale nie pamiętam czy to była cesarka czy nie :) Za to widziałam Twoje dzieci, bo poszłyśmy Cię odwiedzić. I leżała tam taka dwójka maluszków (jedna to na pewno była dziewczynka), które wyglądały niesamowicie, bo miały długie ciemne potargane włosy :)
Było tam jeszcze parę innych szczegółów, ale to już jak w takim porąbanym śnie (np. facet, który leżał na tej samej sali, co Margolis, bo szpital go tak zakwaterował - to był jakiś robotnik, itp). Ale te dzieci były niesamowite. W poprzedniej ciąży śniła mi się moja Julka, że miała takie długie zgrabne palce, co też wtedy było dziwne, bo ja i mój mąż mamy takie krzywe serdelki, a jak się urodziła to właśnie miała takie palce jak w moim śnie. Więc Margolis - dokup szczoteczki do włosów :)
 
Poprzedniej nocy śniły mi się przygotowania do cięcia ;)
I jakos tak dobrze w tym śnie było,nawet moja położna ;)
 
Oj Marrtruda super sen! Najważniejsze że się urodziły i były i fajnie gdyby była dziewczynka. No cóż szczotki do włosów i tak miałam kupić ;) ale tego pana na sali to chyba sobie daruję ;)

A mi się nic nie śni....
 
Ależ miałam sen!!!!
Mój lekarz robił mi cięcie.Wyciągnął Wojtka pooglądał,zbadał i pwiedział,że musimy go jeszcze włożyć do brzuszka bo mu wychodzi,że to 34t5d ;D a Wojtuś był śliczny ;) i taki duży jak donoszone dziecko ;) mial tak dziwnie powykręcane rączki,ale lekarz je poprawił i wsadził z powrotem ;D
Niezłe co? ;D
 
Edi,hehehe mocny sen. :D

Mi sie przedwczoraj snilo,ze przewijalam Zuzie - miala taka ciemna czuprynke i bialutkie malutkie zabki. ;D Sliczna byla w tym snie! :D
 
a mi się śniło, że urodziłam już Przemusia, ale potem nagle musiałam wyjechać i zobaczylam go dopiero po dwóch tygodniach ale o dziwo po tych dwóch tygodniach był jeszcze w maziach płodowych. Ja to mam głupie sny
 
reklama
Mi to się chyba nic nie zdąży przyśnić po parę razy w nocy biegam do ubikacji. Chyba pić przestanę to może mi się coś miłego przyśni...
 
Do góry