reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

śmietnik

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
ja mam caly czas przeczucie, ze bedzie dziewczynka, jestem wrecz tego pewna;) a moje przekonania juz sie potwierdzily!!! w poniedzialek bylam na usg 4D, lekarz powiedzial, ze bedzie dziewczynka...ale tak na 100% upewnimy sie w 20 tygodniu... będzie dziewuszka jak nic hihi;)
 
reklama
Ja jakoś nie miałam przeczucia w pierwszej ciąży i teraz też nie mam. Mąż stwierdził, że robił chłopca i jest chłopiec. Teraz twierdzi, że miał szablon na dziewuszkę! Się okaże:-D
 
Moje przeczucie było na chłopaka ale terazjuż sama nie wiem. Częściej myślę ,ze to synek ale dopiero 21 lipca sie przekonam na USG.
 
Witam wszystkie Mamusie:) ja ma prawie od początku przeczucie, że dziewczynka:) I tego się będę trzymać:)
 
To ja zadam dośc glupie pytanie... ale czy da sie wyliczyć jakoś datę zapłodnienia?? Chcialabym sprawdzic ten kalendarz ale za pierona nie wiem kiedy nam sie udało zmajstrować synka ;)
 
Mniej więcej można to ocenić. Jeśli wiesz kiedy się kochaliście i przy regularnych cyklach przede wszystkim. Matiego wiem dokładnie kiedy poczęliśmy:tak:. Tym razem w grę wchodzą trzy dni więc też blisko ale jednak nie stuprocentowo!:-p:-D
 
Wiolcia mialas bardzo nieregularne cykle wiec nie wiem czy Ci sie uda :D
ja mialam przeczucie na chlopaka a teraz mam przeczucie na... dzidziusia hehe nie mam pojecia co to tam miedzy nozkami bedzie ale jest nam wsio jedno:D
 
reklama
No tak moje cykle są rozregulowane w każdą stronę ale dzięki tej stronie od little pony mogło by się zgodzić ;-)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry