reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

śmietnik

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Hmmm Lolo powinien być dziewczynką a teraz ma być w jednej syn w drugiej córcia czyli na dwoje babka wróżyła :-):tak:
 
Mi wychodzi i w jednym i w drugim dziewczynka, a przeczuć żadnych nie mam. U mnie w rodzinie sami chłopacy i w sumie fajnie by było, aby była dziewczynka :) Ale ważne żeby zdrowe :)
 
ja nie mam przeczucia - w pierwszej ciąży przez prawie 8 miesięcy stawiałam na chłopaka, mąż na córkę. Sprzeczaliśmy się w żartach: ja- "wiem co mam w brzuchu", a mąż mówił - "wiem, co robię" i on miał rację.
Teraz będzie dziewczynka - super, będą siostrzyczki, więcej ciuszków odpadnie do kupowania
będzie chłopak - też super, będę miała swojego synka ukochanego. (Wikunia oczywiście też ukochana, ale to córeczka tatusia!!)
 
Ja też nie mam przeczucia, nie mam zielonego pojęcia, cały czas mówię "maly" ale nie dlatego że myślę że chłopiec, ale mały jako mały gzubek, okruszek, dzidziuś itp :) CHoć podobno prawdopodobieństwo urodzenia dziewczynki zwiększa się, gdy wspólżyje się przed owulacją a chłopca jak w trakcie lub po :) to ja chyba powinnam mieć chlopca :p choć chyba wolałabym dziewczynkę :p
 
a ja rękę bym dała uciąc sobie jeszcze kilka tygodniu temu, ze to chlopczyk ale teraz wszystko sie odmienilo, po tych wymiotach i cera mi sie pogorszyla znacznie bardziej mysle, ze to dziewuszka :) Musze sprawdzic w moim kalendarzyku gdzie zapisywalam wyniki testow owu i kiedy sie kochalismy - haha moj maz jak o tym uslyszal to powiedzial, ze nie jestem normalna :p
 
A wiec ja moze zaloze taki watek.Moze juz ktoras z mamus grudniowych uslyszala co nosi pod serduszkiem:-)Wiem ze na dobrym sprzecie i z dobrym lekarzem mozna juz w okolicy 13tyg. zobaczyc "wisiorek" czy "muszelka".Ja w pierwszej ciazy wiedzialam juz w 14tyg ze bedzie na 90% chlopiec.I tak juz mowili do konca.No i mam synka:-)
 
juz taki watek jest... przeczucie a rzeczywistosc.... po co robic tutaj taki zamet... popatrzcie np na sierpniowki, lipcowki, i inne watkie tego typu.. nie rozumie po co u nas tyle watkow i to jeszcze praktycznie bardzo podobne. jak dla mnie watek nie potrzebny sorki jak uraziłam
 
reklama
Tez sadze, ze "przeczucie a rzeczywistosc" wystarczy. O tym, jaka plec, piszemy tez w watku o wizytach u lekarza. Jestem tez za skasowaniem tego watku. Poza tym mozna by podwiesic watek glowny i liste grudniowych mam. Beda bardziej widoczne te tematy dla nowych mam. Taka sugestia :)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry