reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Śmieszne sytuacje i powiedzonka naszych dzieci

Ja też z Oliwki jestem :-D
Ale też bym była dumna, jakby nie mówiła wcale, napewno by czymś się tam wyróżniała, a nawet jak nie, to i tak byłoby to moje KOCHANE NIEPOWTARZALNE DZIECKO :tak::-)
Ja jestem z Jenni dumna pomimo ze malo mowi ale za to np. potrafi wszystkich rozweselac:tak:
 
reklama
Ale też bym była dumna, jakby nie mówiła wcale, napewno by czymś się tam wyróżniała, a nawet jak nie, to i tak byłoby to moje KOCHANE NIEPOWTARZALNE DZIECKO :tak::-)

To ja ze swojego Smyka też jestem bardzo dumna i nie zamieniłabym go na żadne inne Dziecko:tak: A mówić w końcu zacznie;-) Z utęsknieniem czekam na takie śmieszne Jego powiedzonka:sorry2: Poza tym bardzo radosny i wrażliwy z niego chłopiec i staram się, żeby mu tak już zostało:-)
 
No proszę wszystkie mamy sa normalne;-):-) bo dumne ze swoich dzieci:-) ja tez dołączam do tego grona dumnych mam:tak::-) chociaż moje dziecię niezbyt duzo mówi, ale wiem, że kiedys zacznie i nas zagada.:-D
ale trochę zazdroszczę juz tym mamom, których dziecaki tak rezolutnie odpowiadaja, to takie słodkie.... tez juz bym chciala, ale wiem ze jeszcze musze trochę poczekać...

Milenka i Oli boskie!:-D :-D:-D
 
Dokładnie:tak:
Ja też jestem dumna ze swojego dziecia, chociaż czasem wolałabym aby mówiła lepiej i więcej. Ale na to przyjdzie czas:-)
Brawa dla naszych małych gaduł - Milenki i Oliwki:tak:

brawa dla MILENKI I OLIWKI!!!!

i ja przylaczam sie do dumnych mam, hi hi:tak:
 
Bardzo dobrze Joasiek , ze jestes dumna z Milenki:tak:
Ja tez jestem dumna z Martusi, chociaz w mowieniu jestesmy daleko w tyle za Oliwką czy Milenką.:tak:
ale jeszcze kiedys i my Wam pokazemy na co nas stać;-):-D:-D
 
no własnie każda z nas jest dumna z własnego dziecka i wiecie co ja gratuluję każdemu dziecku że ma taką mamę która jest z niego dumna.

a co do gadulenia oj to jeszcze myślę że każda z nas powie uszy mnie już bolą :-D no ale cóż trzeba odpowiadać.
 
reklama
Kurcze wszystkie tu takie dumne mamy :-D to chyba mi tez wypada napisac, ze jestem starsznie dumna z Julci.......
Czasami moja siostar ze mnie sie nabija ze ja kazda mala rzecza jaka Julcia zrobi sie..''JARAM'':-p:-D...
Nawet sposob w jaki nauczyla lapac sie kilka klockow jedna raczka....to takie slodkie......

Ostatnio w sklepie Julcia widzac pewna pania powiedziala do mnie...'' PA MAPA'':-D....co mialo znaczyc pani malpa.....dobrze ze nikt tego nie zrozumial tylko ja i K.:-D:szok:
 
Do góry