reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Śmieszne sytuacje i powiedzonka naszych dzieci

Nie, no chyba wujek wiedział, że dzieci przekręcają wyrazy, Madzia :sorry2:

Przypomniało mi się, że mój kuzyn zamiast u mówił i w każdym wyrazie. Do rodziców mówił mamisa i tatis. A rodzinka miała z niego ubaw i kazali mu powtarzać różne dziwne słowa, np. mówili: Robert powiedz pupa, no i wiadomo, co Robert powtarzał :-D
 
reklama
U mnie dzis Chris u lekarza rozbawil wszystkich chcial sprawdzic jak Chris mowi i pyta sie go ty jestes Ksiaze to twoja siostra Jacki to kim jest (lekarzowi chodzilo o ksiezniczke) a Chris na to "Jacki to wiedzma":-D
 
reklama
U mnie dzis Chris u lekarza rozbawil wszystkich chcial sprawdzic jak Chris mowi i pyta sie go ty jestes Ksiaze to twoja siostra Jacki to kim jest (lekarzowi chodzilo o ksiezniczke) a Chris na to "Jacki to wiedzma":-D

Hjehje dobre..... może łatwiej mu było wymówic i tak wykombinował? :-D

Ja właśnie wróciłam z usypiania Milenki. Nie bardzo miała ochotę iść już spać, marudziła trochę przed przebieraniem i szukała wciąż nowych zabawek, a ja cierpliwie czekałam i do niej wciąż "no chodź Milenko, czekam na Ciebie" i tak w kółko, a Milenka w końcu marudząc pod noskiem do mnie: "Nie mogę, teraz sobie płaczę" :sorry2:
 
Do góry