reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Śmieszne sytuacje i powiedzonka naszych dzieci

reklama
Sarka to aparatka...

Milenka jaka twardzielka - i jaka układna..

Oliwka zawsze sprytnie sie wymiga


Filip na keczup mówi "pipa" i nieraz przy ludziach "mama pipa jeśśś"
 
he he SARCIA kumata jak mamusia!:tak:

MYSIa FILIP:-D:-D:-D:-):-):-):-)

a prtzypomnialomi sie- lusia nie wypowiada w wielu wyyrazach pierwzej litery albo zmienia litery k- T, L- J , dzi mowie jej SOL (od solic) a ona Uj, ja Lusiu SSSSSSSSSSSSS SOL, a ona HHHHHHHHHHHHHHUJ!
 
Ostatnia edycja:
Zaraz się posikam z Filipa i Luśki :-D
Te pierwsze przekręcane, źle wypowiedziane wyrazy dodają strasznie dużo uroku temu okresowi dziecięcemu. Dzieciaki niekiedy wymyślą takie zestawienia liter i słów, że dorosłemu to by do głowy nie przyszło :rofl2:
 
reklama
hahha Filipek i Luśka :-D:-D:-D
ja pamietam jak mój kuzyn jak miał 2 latka i była jaks imprezka rodzinna i zjezdzało sie troche ludzi i przyjechał taki wujas a on zdaleka krzyczal do niego czesc ****ek hahha
a wujas zmieszany bo myślał ze on go wyzywał :-D
 
Do góry