reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Smagane majowym deszczykiem kreseczki, kwitnące jak wiśniowe drzewka (tudzież wchodzące jak wiśnióweczka)

Je wyraźnie widzę ale ja widzę ultra cienie 😊😅 zrób bete lub powtórz ten test
No to jednak mój cień to dzidziuś. Także, nie zawsze ledwo widoczne kreski to negatyw. Pozdrawiam...
 

Załączniki

  • IMG_20220525_214605.jpg
    IMG_20220525_214605.jpg
    94,4 KB · Wyświetleń: 133
reklama
No to jednak mój cień to dzidziuś. Także, nie zawsze ledwo widoczne kreski to negatyw. Pozdrawiam...
Jaki słaby pink z taka beta, szok ! Gratulacje 💜 No ja widziałam, bo ja serio już mam
Wyostrzony wzrok na te cienie ale przed chwila pokazałam koleżance i tez nic nie widziała, wiec wgl szok że uml10 i tak słaba kreska. Ale nie ważne 😜🥰🥰
 
No to jednak mój cień to dzidziuś. Także, nie zawsze ledwo widoczne kreski to negatyw. Pozdrawiam...
Blada kreska w przewidzianym ulotką czasie to pozytyw :) tylko czasem ludzie tych kresek nie widzą 🤷‍♀️ ja tam u Ciebie widziałam, chociaż wiesz na telefonie to moim zdaniem zawsze trochę słabiej te bladziochy wychodzą.
A tak w ogóle gratuluję!
 
Boze dziewczyny ja na prawdę jestem w tej ciąży. Przecież ja nie mogę uwierzyć. Ponad rok starań i tylko JEDEN strzał w dni płodne bo nie było czasu. Miesiąc temu co dwa dni i szaleństwo a teraz?? Siedzę i płacze nie wierze …
 

Załączniki

  • AA347068-92D9-47CC-A905-0CB1C831CCD5.jpeg
    AA347068-92D9-47CC-A905-0CB1C831CCD5.jpeg
    1 MB · Wyświetleń: 146
reklama
Do góry