reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Smagane majowym deszczykiem kreseczki, kwitnące jak wiśniowe drzewka (tudzież wchodzące jak wiśnióweczka)

reklama
Nie wiem, czy to samospełniające się proroctwo z moim sceptycznym nastawieniem czy problem medyczny do głębszej diagnozy.
Zaczęłam plamić w piątek po stosunku ale bardzo delikatnie. Czytałam, że niby może wystąpić plamienie do 24 h. Wczoraj się nasiliło. Dzisiaj już przy każdej wizycie w toalecie są ślady. W sobotę zrobiłam kontrolną betę na polecenie lekarza. Jeszcze nie mam wyników. Dzisiaj o 16 mam wizytę. Po becie będę widzieć czy mam jeszcze po co iść na wizytę, czy tylko pogadam sobie z lekarzem 😔

Przepraszam, że tutaj piszę ale nawet nie wiem, gdzie bym miała się wyżalić. Jedynie w tym wątku podzieliłam się wiadomością o dwóch kreskach.

Dla Was życzę więcej szczęścia niż ja mam i mocno trzymam 🤞za 2 kreski z finałem po 9 miesiącach!
 
Nie wiem, czy to samospełniające się proroctwo z moim sceptycznym nastawieniem czy problem medyczny do głębszej diagnozy.
Zaczęłam plamić w piątek po stosunku ale bardzo delikatnie. Czytałam, że niby może wystąpić plamienie do 24 h. Wczoraj się nasiliło. Dzisiaj już przy każdej wizycie w toalecie są ślady. W sobotę zrobiłam kontrolną betę na polecenie lekarza. Jeszcze nie mam wyników. Dzisiaj o 16 mam wizytę. Po becie będę widzieć czy mam jeszcze po co iść na wizytę, czy tylko pogadam sobie z lekarzem 😔

Przepraszam, że tutaj piszę ale nawet nie wiem, gdzie bym miała się wyżalić. Jedynie w tym wątku podzieliłam się wiadomością o dwóch kreskach.

Dla Was życzę więcej szczęścia niż ja mam i mocno trzymam 🤞za 2 kreski z finałem po 9 miesiącach!
trzymam kciuki by wszystko było dobrze.
Daj znać jak tam beta.
 
Nie wiem, czy to samospełniające się proroctwo z moim sceptycznym nastawieniem czy problem medyczny do głębszej diagnozy.
Zaczęłam plamić w piątek po stosunku ale bardzo delikatnie. Czytałam, że niby może wystąpić plamienie do 24 h. Wczoraj się nasiliło. Dzisiaj już przy każdej wizycie w toalecie są ślady. W sobotę zrobiłam kontrolną betę na polecenie lekarza. Jeszcze nie mam wyników. Dzisiaj o 16 mam wizytę. Po becie będę widzieć czy mam jeszcze po co iść na wizytę, czy tylko pogadam sobie z lekarzem 😔

Przepraszam, że tutaj piszę ale nawet nie wiem, gdzie bym miała się wyżalić. Jedynie w tym wątku podzieliłam się wiadomością o dwóch kreskach.

Dla Was życzę więcej szczęścia niż ja mam i mocno trzymam 🤞za 2 kreski z finałem po 9 miesiącach!
Jedziemy na tym samym wózku. Pomysl ze przynajmniej towarzystwo doborowe. Machnij z beta progesteron :)
 
Jedziemy na tym samym wózku. Pomysl ze przynajmniej towarzystwo doborowe. Machnij z beta progesteron :)
@Moonstone widzę, że masz podobne podejście do mnie i starasz się widzieć plusy w minus.
W piątek się przestraszyłam, wczoraj załamałam i popłakałam a dzisiaj chyba mam wkr… teoretycznie jeszcze nic nie jest przesądzone i staram się nie nakręcać do wyników bety ale rozsądek podpowiada mi aby nastawić się na kolejną stratę.
 
Mam wyniki bety. Plamienia się trochę wyciszyły. Nie wiem co myśleć… 🤷‍♀️
 

Załączniki

  • 9CD6C36C-82D5-40B7-ACD2-893C4B24C038.jpeg
    9CD6C36C-82D5-40B7-ACD2-893C4B24C038.jpeg
    41,8 KB · Wyświetleń: 136
  • C4888C5C-7073-431B-8E80-AEEC38CAF138.png
    C4888C5C-7073-431B-8E80-AEEC38CAF138.png
    102,8 KB · Wyświetleń: 135
reklama
Do góry