reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Słodkie mamy :-)

Dzien dobry dziewczyny u mnie znow sloneczny dzien ,cukry dzis normie nawet zjadlam dzis loda 2 galki i zmierzylam cukier z ciekawosci po 30 min 110 wiec ok .
Robie dzis torta dla mojego chrzesniaka na 5 urodziny taki lekki z truskawkami i galaretka jutro bede szamac ciekawe jaki cukier bede po nim miala . Ja juz tymi cukrami sie tak nie przejmuje czasem mi wywali ale moj lekarz mowil ze dziecku to nie grozi ,zostaly mi 4 tyg do terminu porodu dam rade .
 
reklama
Anilek super :) a zdradź co zjadłaś :-) mi jakoś się obiad przesunął dziś, więc jeszcze chwila i też będę mierzyć po 1 h aż jestem ciekawa, ale po 2 h też sobie zmierze :-)
 
Anilek super:-)

Evi ja też już czasami odpuszczam. Uważam tylko żeby nie mieć wysokich pomiarów w 2 kolejnych posiłkach. Dzisiaj jak mąż wróci z pracy jedziemy na lody bo mi się chce i już mi to obiecał:-)
 
hej wam, ja nie wytrzymalam i pojechalismy tam do babci, gdzie kiedys mamy mieszkac, wygrzalam sie na slonku, zjadlam obiad (cukry narazie wszystkie ok). Tez chce loda- big milka chyba sobie strzele! Zmeczylam sie, ide troche na bakon, bo maz wola, sączy piwo i troche sobie pogadamy.
Natalia a skurcze Ci juz przeszly? Mnie dzis delikatnie jak na @ bolalo ale duzo mniej niz poprzednio. Mala szaleje ze szok, wczoraj to juz w ogole ale mnie bolalo bo uparla sie na prawa strone, na zebra! Poza tym nic nowego, jutro na 19.00 wizyta u tego dr od cc, zobaczymy jak to bedzie. Milego popoludnia!
 
Aisha nie żałuj sobie i zjedz tego loda:-)
Dzisiaj już zdecydowanie lepiej. Od rana może ze 3 razy mnie bóle złapały a mała też się kręci jakby bzika dostała:-D
Wczoraj to już myślałam, że naprawdę urodzę;-)
Oby do środy do wizyty dotrzymać a potem mogę w sumie rodzić. I zapytam ginkę czy możemy już troszkę z męzulkiem poszaleć:-D:zawstydzona/y:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry