reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

slodkie KILOGRAMY...:)

dokaladnie jak mowi myszka nasza-ile mozna przytyc zalezy od bmi-czyli stosunku naszej wagi do wzrostu przed ciaza:

Kalkulator wagi w ciąży, Twoja waga w ciąży (Ciąża) | Viggo.pl

wiec nie nalezy plakac ze sie przytylo az 15 kilo jak wazylysmy np 45 przy wzroscie 160 bo to nie jest duzo. a i w druga strone-jak juz ktos ma np nadwage przed ciaza i przytyje tylko 4 kilo to tez zaden powod do radosci. wazne zeby sie zdrowo odzywiac i dla nas i dla maluszka i nie ozerac ponad zdrowy rozsadek.

dodam ze ja powinnam przytyc miedzy 13 a 18 i tak tyje ale jak tak dalej pojdzie to przekrocze to 18 bo troche za szybko to idzie wszystko...
waze teraz 61 (14 na plusie) a brzuch moj urosl w ciagu tygodnia 5 cm i ma teraz 102 cm
 
reklama
zgadzam się z poprzedniczką. no i pamietajcie dziewczyny, że w ciąży nalezy spozywac wiecej o 300 kalorii, czyli załóżmy jedną kanapkę więcej dziennie. więc jedzenie wiecej jest po prostu obżarstwem, no a czy ciąża to usprawiedliwienie tego? dla mnie niekoniecznie
 
u mnie niestety nie tak kolorowo, bo +13 kg:szok::zawstydzona/y: ale pociesza mnie myśli, ze waga stoi od jakiegoś czasu;-)
 
Ja mam +10 kg-gin mnie pochwalił bo oczywiscie mu pomarudziłam,że martwi mnie to ,że nei tyje,a on zaczął się śmiać i powiedział ,że +10 kg to jest super wynik-i ze po porodzie mi 2,3 kg tylko zostanie
 
reklama
Ja już mam 68 a wieczorem to nawet więcej czyli 15 kg na plusie :szok:
a już nie mówiąc o cellulicie na całym tyłku aż do kolan - dodam, że wcześniej nie miałam nic a nic cellulitu!


 
Do góry