reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

slodkie KILOGRAMY...:)

Własnie Aniu...
JA też się mierzyłam, bo wszyscy wokół mówią że mam brzuch jak przy poprzednim porodzie (z tym że szpiczasty- że niby na chłopaka bla bla bla) I faktycznie- 108cm... co do joty... To ile on jeszcze urośnie????? Waga gdzieś ok 76kg :/

U mnie brzuch 105...
 
reklama
emih no to my chyba leb w leb idziemy z ta waga prawie...:-) tyle ze ty pare tygodni starsza ciaza niz ja wievc ja jeszcze podrosne troche ;-)

madzik zazdroszcze :-) masz idealnie z waga. ja patrzac na dzisiejsze 61 kilo-mam 14 na plusie-startowalam z 47iu kilo.

rusia to faktycznie dzidzius moze byc dosc duzy :-) no jak masz mozliwosc wyboru cc to moze faktycznie bedzie latwiej i szybciej tak urodzic :-) bo ty z tego co pamietam juz mialas 1 porod przez cc nie? a u was jak 1 jest cc to drugi tez mozesz miec taki chyba na zyczenie? ja tez cholerka mam nadzieje ze to woda u mnie duzo z tych kiulogramow robi. oby ;-)
tak pierwsze cc bo mala miala glowke w gorze..a teraz gdy pierwsze mialam cc..to ostatnio gin powiedziala mi, ze moge wybrac i wstepnie sie um na 7 lipca na cc...
 
No powiem Wam,że na wczorajszej wizycie wyszło +5kg!Oczywiście w butach,ciuchach ale nawet gdyby odjąć ten kilogram bagażu to przynajmniej jestem już na plusie! ;-)
 
a jak to jest do końca z tą wagą?? ile powinno się optymalnie przytyć bo są rózne opinie na ten temat...
ja przytyłam ok 8 kg w 25 tygodniu a teraz w 31 tygodniu jakbym schudła do +7kg... a jem coraz więcej...
 
ja też ważę 73 kg.. i 200 gram :-p ale na plusie mam 5,5 kg :-D
oj modle się tylko żeby moje bioderka po ciąży się spowrotem zeszły... :-( ale coś czuję że na tym się skończy, bo raczej biodra pozostaną szersze ehhh, czyli.. cała garderoba partii dolnej będzie do wymiany!!! ojoj:eek:
 
reklama
ile można przytyć to chyba zależy od tego całego BMI. Dla mnie najlepiej 10 kg, więc już muszę się oszczędzać :-D A apetyt oczywiście dopisuje ;-) W brzuchu natomiast mam jakieś 95 ...
 
Do góry