reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

slodkie KILOGRAMY...:)

reklama
ja z 63 kg przed ciaza mam juz 86kg w 37 tyg. Wiekszosc woda bo chodze spuchnieta jak balon.
a tydzien temu mialam 90 kg, ale troche ubylo :) jakims czarodziejskim sposobem.
ciezko sie przemieszczac
 
u mnie wczoraj 69kg ale waga mi sie waha od 68 do 70, pewnie przez wode w organizmie. w kazdym razie nie przytylam prawie nic od ostatniej wizyty.
 
sluchajcie, ja juz jestem po

7 dni po porodzie zniknelo juz 8 kilo- 5 zniknelo juz dzien po, nastepne 3- glownie woda, w miedzyczasie, wiec sie nie martwcie

tak wiec mam tylko 2 na plusie od wagi poczatkowej, nozki i raczki wydaja mi sie chude jak patyczki:)
 
sluchajcie, ja juz jestem po

7 dni po porodzie zniknelo juz 8 kilo- 5 zniknelo juz dzien po, nastepne 3- glownie woda, w miedzyczasie, wiec sie nie martwcie

tak wiec mam tylko 2 na plusie od wagi poczatkowej, nozki i raczki wydaja mi sie chude jak patyczki:)

i takich postow nam tu trzeba!
GRATULUJE CORECZKI:)!
 
Marta GRATULACJE!!!
Zadowolona jesteś z Polnej??? sn czy cesarka?


mialam cesarkę, przyjęta bylam tydzien przed terminem, ze wzgledu na wskazania medycznie. po 2 dniach czekania cesarka byla- bylam zaskoczona ze tak szybko.

bardzo jestem zadowolona z lekarzy, ale z poloznych mniej (Lezalam na oddziale polozniczym III). Niektore naprawdę swietne, pomocne, z sercem na dloni- co przydaje się zwlaszcza, jak nei wiesz co i jak z dizeckiem robic i ledwo z bolu po cesarce sie ruszasz). Niestety, ponad polowa grubo nie powinna pracowac w tym zawodzie ze wzgledu na brak empatii- bo fachowosci w robieniu zastrzykow itp im nie odmawiam)
 
reklama
Nie wiem,czy mam się z tego cieszyć, czy smucić, bo mi przez całą ciążę przybyło tylko 3 kg, tylko,że ja grubasek jestem więc gin, twierdził,że to dobrze.Tyle,że synek z którym będąc w ciąży przytyłam 14 kg ważył przy urodzeniu 4280 a Emilka taka kryszynka 3130.
Teraz 2 tygodnie po porodznie- ważę 10 kg. niż przed ciążą:szok: Nie jem dużo, ale to chyba bardziej zasługa Szymonka i Emilci- bo nie sposób przy nich choćby pół godziny spokjojnie posiedzieć:-D
 
Do góry