reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Słodki sen naszych pociech :)

reklama
Rany czy Wasze dzieci też tak śpią?Zosia super śpi do północy a potem....jak jej się podoba budzi się na jedzenie,zje kręci się wierci marudzi smoka jej daje i tak co chwile i suma summarum i tak wstaje między 5 a 6 masakra.....:crazy:
 
Majeczko nieźle Polusia wędrowniczka mała:)
Bra mam pytanie bo moja też amciu co dwie , trzy godzinki. Piszesz, że nie karmisz jej zawsze, to co robisz, na rączki i bujasz?? Bo ja nie próbowałam jeszcze tylko karmię zawsze. Ale nie ukrywam, że karmię dlatego, że tęsknię za nią mocno bo w ciągu dnia w pracy to chociaż w nocy się naprzytulam. Ale może jest tak jak piszesz, że takie częste karmienia nie są dobre. I w sumie potem w ciągu dnia mało je, a to dobre chyba nie jest.
 
basiekk biore na rączki i tulam, po dwóch minutkach śpi znowu :tak: także w nocy są 2 karmienia, góra trzy.ja najchętniej bym ja karmiła, ale pediatra stwierdziła, że dobrze, aby brzuszek odpoczął od trawienia. że lepiej jest np wodę przygotować. tez mi zasugerowała czy czasem nie mamy za gorąco w pokoju, czy powietrze nie jest za suche, bo być może chce jej się pic poprostu. ale u nas to ewidentnie potrzeba przytulasków :-)
 
Marzena a jaka jest norma dzienna drzemek u Was??
Moja mała śpi w sumie ok 3 godzin w dzień a w nocy czy pójdzie o 20 czy o 21 spać po 5 już wstaje.....

U nas nie tyle norma dziennych drzemek się liczy co 12 godzin snu w nocy. Jak go obudzę za szybko to po jakimś czasie przychodzi pora na "odrobienie" zaległości :-) A dzienne drzemki to u nas baaaardzo mało. Są dwie, pierwsza koło 14-15 i trwa w najlepszym wypadku godzinę a druga koło 19 i maks 30 minut. Chyba, że w samochodzie albo na spacerze to śpi więcej.
 
reklama
Moje drogie ostatnia noc,
pobudka co godzinę, jestem okropnie wymęczona.
Mam nadzieje,ze dziś będzie lepiej:crazy::crazy:
 
Do góry