reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Słodki sen naszych pociech :)

reklama
My też bez podusi, zresztą śpi na brzuchu to mu niepotrzebna. Bo mamy taką płaską całkiem ale nawet jej nie odpakowałam jeszcze.
 
A Nasz bąbel śpi na "ala" poduszce w sensie takim że zrobiłam mu tak że ma główkę wyżej troszkę od reszty .

od dwóch dni nie wysypiam się bo dziecko wstaje mi mega dużo razy w nocy chyba dzisiaj w końcu zacznę robić kreski i zobaczę ile razy wstaję ale tak myślę że od 3-5 :baffled: a najgorsze że od dwóch dni wstaję wcześnie rano nawet przed 5 i skory do zabawy już jest i wtedy biorę go do Nas do łóżka to się przytula i zasypia ale ja wstaję cała połamana i nie wyspana i mąż tak samo.. zobaczę jeszcze dzisiaj jak będzie i w razie co to pomyślę jak to rozwiązać . ale chyba po prostu troszkę później będę musiała go położyć spać.
 
Futrzaczku, dlatego ja już przestałam tu się wypowiadać:) Dziś wyjątkowo powiem, że poszłam za sposobem Gag na budzenie w nocy częściej niż co 5 godzin i Gag ma rację, to chyba działa:)
 
Futrzaczku u nas też noc nieprzespana mała od 3 dni budzi się mega często prawie co godzinę i ze 3 karmienia nocne mamy (na MM jesteśmy i aż dziwne że tyle je) a dziś też o 4.50 wstałyśmy i koniec snu.....
 
My tez bez poduszki.
Ostatnio probowalam na pare dni malutkiej dac - ale juz zabralam..., tym bardziej, ze Polcia spi glownie na brzuszku.. Pediatrzy tez ogolnie nie zalecaja poduszki - jesli nie jest wskazana, to jest zupelnie niepotrzebna...

Madzik - mi sie wydaje, ze Gag pisala, zeby wlasnie nie budzic czesciej.. Hm.. w sumie moze sie myle - juz pozno, we lbie mi huczy.. :p

Hahah z tym chwaleniem to faktycznie - niezle sie tu zapesza...
Ale co tam,,,, u nas ost.calkiem fajnie - rano sie wysypiam bo miedzy 6.30 a 7.30 mala budzi sie drugi raz na jedzonko oraz zmiane pieluszki, bawi sie chwilke, zasypia - juz u nas w lozku, a potem jak sie budzi to zaczepia TYLKO TATE ! A ja mam luzik, spie dalej, nieraz do po 10.... :))) Polcia wlazi na niego, guga, szarpie za koszulke itp hahahah, bawi sie grzechotkami, nieraz w leb mu da... :)
 
reklama
Maja to super mała Ci śpi jak ja Wam tego zazdroszczę.....
Ja zauważyłam że Zosia ładnie śpi do północy potem jak już się przebudzi na jedzenie to stęka wierci się spać nie może i potem kolejne budzenie na jedzenie i ostatecznie pobudka między 5 a 6....chodzi spać ok 20
 
Do góry