reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Śliczne brzusie

Elena śliczny brzuszek, i sexy mamuśka...i powiem ci że masz bardzo łądną skórę, taką gładziutką....mi się w ciąży troszkę cellulitis uwydatnił, ale rozstępów póki co nie ma....smaruję się codziennie!!!
 
reklama
Winka ale masz zgrabny brzuszek:-p

no to tera ja, dawno nas nie było;-)
to 24t3d
 

Załączniki

  • wrzesień 072.jpg
    wrzesień 072.jpg
    23,3 KB · Wyświetleń: 59
  • wrzesień 053.jpg
    wrzesień 053.jpg
    22 KB · Wyświetleń: 63
  • wrzesień 060.jpg
    wrzesień 060.jpg
    19,5 KB · Wyświetleń: 54
  • wrzesień 054.jpg
    wrzesień 054.jpg
    18,6 KB · Wyświetleń: 61
  • wrzesień 066.jpg
    wrzesień 066.jpg
    21,1 KB · Wyświetleń: 60
sarka mogłabyś być modelką prezentującą na swoim ZGRABNYM ciałku śliczne ciążowe łaszki:)
 
sarka matulu, Ty się zapinasz jeszcze w normalne jeansy ? :-) Zazdroszczę :tak:.
Super brzuszek, taka kuleczka :tak:.

Dziękuję ślicznie za miłe słowa :happy:.

Wiolcia ja tam nie zauważam, że mam piękny biust :rofl2:, ale dziękuję :tak:.
W pierwszej ciąży większy miałam. Teraz nieznacznie mi urósł.
 
Dzięęki ale ewwe troszku przesadziłas hehehe, bużka:*** ;)))
Winka do dopinania to mi daleko, gumka do włosów potrafi zdziałać cuda hehe, gorzej jak mi kiedyś w ten brzuch strzeli hehe
 
reklama
Ha-NN-aH Super brzunio i figurka też niczego sobie:)
Zgadzam się z ewwe że wszystkie kg poszły w domek maluszka :)
 
Do góry