reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Śliczne brzusie

Ja też mam rozstępy mimio, że smaruję się 3Xdziennie Fissanem, a po kąpieli używam olejku na rozstępy :-( No ale taki już urok mojej strasznie suchej skóry i jej wrażliwości na wahania wagi...
 
reklama
ja sie przyznam że ostatnio zaniedbuję smarowanie buuuu, nie chce mi się, po kąpieli jest mi zimno i szybko wskakuję w piżamkę:p

Ja jestem zachwycona majtasami z Biedronki, Wiolcia chyba przyzna mi rację;) super sa, nie:p
ale M ich nie pokazuje hehehe, po co;P
 
Też je oglądałam. Mimo że stringów nie nosiłam nawet przed ciążą, to jednak preferuję bardziej kobiecą klasykę;)
 
Mamolka brzusio taki sam jak z Oleczkiem przeuroczy:-):-)
Elena fajniutki brzusio i sexi majteczki:-);-)
Ha-NN-aH bardzo ładnie sie Twój brzusio prezentuje:-):-)
Lothien urocza brzusiowa sesja:tak::tak:
Wiolcia piękny ma Krzysio domek:-):-)
 
No rośniemy, rośniemy :-D, ale jakie to rośnięcie piękne :tak:.
Muszę w końcu sama pstryknąć sobie fotkę.
 
reklama
Ja jestem zachwycona majtasami z Biedronki, Wiolcia chyba przyzna mi rację;) super sa, nie:p
ale M ich nie pokazuje hehehe, po co;P
Jasne kochana, że przyznam ci rację! :) Są mega wygodne a w ciąży (zwłaszcza ostatnio) stawiam tylko na wygodę.

Winka śliczny brzuchu - masz tez piękny biust :) Mój jest na równi z brzuchem:/
 
Do góry