reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Słaba kreska na tescie

Na pewno coś tam widać, natomiast lekarz raczej niczego jeszcze w usg nie zobaczy. Tak jak napisano wyżej, usg wyłapuje ciążę przy becie w okolicach 1000 , dlatego najpewniej skieruje ciebie na badania bety i zaprosi na wizytę za jakieś ... 2 tygodnie.
Dziękuje za odpowiedz. I tak już od miesiąca mam umówiona ta wizytę żeby odczytać wyniki badanych hormonów bo mam nieregularne cykle, i lekarz miał poinstruować męża gdzie ma się zgłosić na badanie. Jeśli usg nic nie powie to najwyżej pobierze mi na miejscu krew i wyśle do badania i wtedy będę czekać na kolejna wizytę 😉. A myślicie powtórzyć jutro rano test czy bez sensu?
 
reklama
Niestety, na takim etapie lekarz nic nie potwoerdzi... Nic nie zobaczy, dopiero za kilka tygodni.. Lepsza beta, będzie pewność.
U lekarza do ktorego chodzę na miejscu pobierają krew i zlecają badania wiec tak czy siak pójdę na te wizytę. Nawet jeśli to nie ciąża to poinstruuje czy potrzebne leczenie czy coś 🙂
 
U lekarza do ktorego chodzę na miejscu pobierają krew i zlecają badania wiec tak czy siak pójdę na te wizytę. Nawet jeśli to nie ciąża to poinstruuje czy potrzebne leczenie czy coś 🙂
Nic nie powie, bo nie będzie wiedział. Trzymam kciuki, by była to ciąża. Ja bym po prostu zrobiła badanie bety i albo umowila się od razu do gina(gdyby to nie była ciaza) albo chwilę poczekała, gdyby beta wyszła powyżej 5. Wszystkiego dobrego!
 
Aktualizacja, dziś robiłam ponowię test i jakby kreska była bardziej wyrazniejsza( przynajmniej tak mi się wydaje🙈)
FB53C5D3-255A-45B6-AABC-DBB8B0D1901D.jpeg
 
Tak jak mówiliście lekarz jeszcze nic nie widział na usg jedynie co to zauważył ze macica jest rozpulchniona co mogłoby wskazywać ze testy się nie myliły. Ale miałam pobrana krew na badanie jedyny problem ze muszę czekać az do 26 😱 jak tu wytrzymać i nie zwariować? Kupiłam nowy test z innej marki i elektroniczny wiec zobaczę albo tak albo nie. 🙈
 
Czemu aż 16 dni? [emoji33]
Tak jak mówiliście lekarz jeszcze nic nie widział na usg jedynie co to zauważył ze macica jest rozpulchniona co mogłoby wskazywać ze testy się nie myliły. Ale miałam pobrana krew na badanie jedyny problem ze muszę czekać az do 26 [emoji33] jak tu wytrzymać i nie zwariować? Kupiłam nowy test z innej marki i elektroniczny wiec zobaczę albo tak albo nie. [emoji85]
 
reklama
Do góry