reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

SKAZA BIAŁKOWA ;(

Ja tez przez to przechodzilam ;-) da sie przezyc................produkty melczne zdecydowanie zbartonione oraz cielecina a jesli chodzi o jajka to sprobujcie przepiorcze.........ja moglam je jesc i Emilce nic nie bylo:-)
Oczywiscie swieta nie bylam i od czasu do czasu pozwalam sobie na kawalek serka:-p
 
reklama
Mi lekarz kazał nie eliminować niczego z diety, bo mały ma minimalna skazę dosłownie trzy małe kropeczki na buzi, ale i tak mnie to przeraża najgorsze ze moja mama obwinia o to mnie że niby sie zle odzywiam i to dlatego, nierozumie że to dlatego zę chyba się za dobrze odzywiam :-( A jak jest z dietą niemowlaka bo do 6 miesiecy kiedy bedzie tylko piers problemu nie bedzie a pozniej?
 
HEJ mojgo maluszka tez wysypalo lekarz kazal mi ograniczyc produkty mleczy do min i obserwowac i niczym sie nie martwic bo dzieci miewaja i mija jak dziecko zaczyna jesc juz normalnie wiec bez obaw :tak::-)
 
Witam!!

U mojej 5 tygodniowej Zuzi pojawily sie kilka dni temu malutkie ropne krostki. Kilka na brzuszku i kilka na buzi. Dziaisj rano jest juz ich coraz wiecej, na buzce moze wiecej o 3, za to sa juz na uszach i najwiecej na glowie. Na glowce ma rowniez czerwone suche plamy. Nie wiem co to moze byc. Ostatnio zobaczylam, ze ma troche sucha skore na glowce wiec zaczelam natluszczac oliwka, moze polozylam za duzo oliwki.

Te krostki wygladaja jak tradzik, sa male, ropne, zolte na koncach
Z gory dziekuje i pozdrawiam
 
tamto juz zostalo wyjasnione, pisalam za kolezanke i bylam zawieszona na jakis czas, mysle, ze ponioslam juz konsekwencje. teraz pisze o mojej corci
 
Nie wiem o co chodzi z tymi kobinacjami ale odpowiemna post. Myśle JUSTAT że powinnaś iść z małą do lekarza, to może być skaza białkowa. Mój mały tez to ma ale tylko objawia się na policzku. To co opisałaś to typowe objawy o których czytałam. Najlepiej skonsultowaćz pediatrą.
 
bardzo dziekuje saratonie za odpowiedz. wlasnie wybieramy sie do szpitala, dzisiaj jest tych krostek juz coraz wiecej.
pozdrawiam
 
reklama
justat bardzo mi przykro z powodu Twojej córci, napisz jak wyjaśniła się sprawa. Pozdrawiam rónież.
 

Podobne tematy

Do góry