reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Silne mdłości w ciąży

  • Starter tematu Usunięty użytkownik 203733
  • Rozpoczęty
Dziś właśnie mi lekarz powiedział że wyjdę jesli zacznę jeść. Zjadłam dziś jak wróbelek wafelka, ciut jabłka itd. Wypiłam dwie herbaty owocowe. Liczę na to że jutro wyjdę... Jak długo leżałaś w szpitalu?
8 dni, 5 dni, 4 dni
Po pierwszym pobycie dalej w domu chorowałam, wszystko wróciło. Po drugim miałam około tyg spokój i wszystko wróciło, a po trzecim już tylko sporadycznie się zdarzało, ale to było już po 20 tc
 
reklama
8 dni, 5 dni, 4 dni
Po pierwszym pobycie dalej w domu chorowałam, wszystko wróciło. Po drugim miałam około tyg spokój i wszystko wróciło, a po trzecim już tylko sporadycznie się zdarzało, ale to było już po 20 tc
Kurcze kochana normalnie modlę się żebym jakoś w domu funkcjonowała. U mnie 11 tydzien, wiem że nagle wszystko nie minie, ale pociesz mnie i napisz ze w końcu na pewno minie i zacznę jeść 😰
 
Kurcze kochana normalnie modlę się żebym jakoś w domu funkcjonowała. U mnie 11 tydzien, wiem że nagle wszystko nie minie, ale pociesz mnie i napisz ze w końcu na pewno minie i zacznę jeść 😰
Oczywiście, że tak będzie. Ale kiedy, tego nikt nie wie. Mogę Cię pocieszyć, że jak już się polepszy, o wszystkim zapomnisz i będziesz cieszyć się ruchami brzdąca w brzuszku 😊
 
Dziękuję dziewczyny. Jestem w 11 tyg i poki co jest tragedia. Jem tylko jabłka gruszki, jakieś zupy lekkie. Nie jem chleba, bo powoduje u mnie okropne odruchy wymiotne. Bułkę z miodem jedynie. Coś strasznego, męczę się całe dnie. Czyli jeszcze z miesiąc muszę się przemęczyć pewnie 😪
A próbowałaś Pregne Vomi?
Kurcze kochana normalnie modlę się żebym jakoś w domu funkcjonowała. U mnie 11 tydzien, wiem że nagle wszystko nie minie, ale pociesz mnie i napisz ze w końcu na pewno minie i zacznę jeść 😰
 
Autorko, wiem co przechodzisz. Ja w każdej z 3 ciąż miałam mdłości i wymioty (nawet po wodzie) od 6 tygodnia ciąży do końca 5-go miesiąca.
Nie pomagało mi nic, tylko czekanie aż minie samo. Minęło, u Ciebie również minie i za to trzymam kciuki. Życzę dużo siły i serdecznie pozdrawiam.
 
Autorko, wiem co przechodzisz. Ja w każdej z 3 ciąż miałam mdłości i wymioty (nawet po wodzie) od 6 tygodnia ciąży do końca 5-go miesiąca.
Nie pomagało mi nic, tylko czekanie aż minie samo. Minęło, u Ciebie również minie i za to trzymam kciuki. Życzę dużo siły i serdecznie pozdrawiam.
Pociesza mnie fakt, że nie jestem w tym sama i że w końcu minie. Ale kurcze nie pociesza mnie fakt, że może minąć dopiero np w 5 miesiącu 😱🤢😅
 
Dziewvzyny czy któraś stosowała czopki torecan? Zostały mi przepisane po wyjściu ze szpitala. Trochę się boję ich brać, ale chyba nie będę miała wyjścia... Czułam się lepiej kilka dni, a teraz znowu mdłości, po prostu całe dnie mdłości, coś strasznego. Nadal problem z jedzeniem 😪 12 tydzień...
 
reklama
Ja stosowałam i mam wrażenie, że to jedyny lek, który trzymał mnie na nogach pomiędzy tymi strasznymi napadami mdłości. Nie wiem jak masz zapisane, ja miałam co 12h.
 
Do góry