reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Tak, ja dawałam jogurt naturalny i serek wiejski.

Generalnie to raczej wszystko juz zajada.

atdctrd8ammce1aq.png
 
reklama
Ja też dziś dałam jajecznicę na parze ale samo żółtko bo białko się obawiam jeszcze, kaszke z Hippa te jaglanà daje na noc najbardziej mu podpasowała kupiłam Nestle owoce leśne i pluje hihi mimo iż słodka jest aż za bardzo [emoji6] no i Piątusie nam smakują[emoji3] chrupki Miami , bułki i piętki z chleba ...No i soczki Kubuś Baby też Adasiowi podpasowały bo średnio pił cokolwiek ..

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A t
Ja też dziś dałam jajecznicę na parze ale samo żółtko bo białko się obawiam jeszcze, kaszke z Hippa te jaglanà daje na noc najbardziej mu podpasowała kupiłam Nestle owoce leśne i pluje hihi mimo iż słodka jest aż za bardzo [emoji6] no i Piątusie nam smakują[emoji3] chrupki Miami , bułki i piętki z chleba ...No i soczki Kubuś Baby też Adasiowi podpasowały bo średnio pił cokolwiek ..

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
A ta kaszke hipp a podajecie łyżeczka czy z butli?
 
Ja właśnie dziś kupiłam w Rossmanie z Hippa kaszkę 5 zbóż. Mam też jaglaną Holle. Czasem robiłam na wodzie z owocami, a pare razy zagęsciłam mu tym mm i dałam w butli wieczorem, w nadziei, że będzie spał jak suseł ( normalnie karmię piersią) .

Czy któraś z was podaje dziecku do picia czystek? Wyczytałam że można od 3 mies.
 
Ja mam dla malego kaszki z hippa zbozowe, jaglana i gotuje mu tez zwykla manne i kukurydziana. Przewaznie dodaje jakiegos owoca do kaszek i je z butelki ale zaczne chyba tez lyczeczka mu kasze podawac. Ogolnie je wszystko co mu dam. Ale nie radzi sobie jeszcze z kawalkami. Dwa razy mi sie zakrztusil i zwymiotowal. Najpierw mu sie chrupek przykleil a drugim razem kawaleczek jablka :/ takze na razie odpuscilam podawanie mu wiekszych kawalkow ale bede probowac znowu na dniach :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
74dii09ku6mxcfne.png
 
Moja Natka też już prawie wszystko zjada. Nie dawalam jeszcze jugurtu. Tylko gorzej jest z ilością. Bo zupki zjada ok pół słoiczka. No i mleka też niewiele. Ile razy karmicie piersią? U nas mimo że na noc zjada i pierś i 120 - 150 mm budzi się dwa razy.
 
reklama
Do góry