reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

A do włosów używam takiego mleczka po myciu ze schwarzkopfa. Bardzo dobre. Można kupic w sklepach fryzjerskich. Oprocz oczywiście maski lub odżywki podczas mycia. Olejek arganowy nieraz tez dokładam na same końce.
Ja mam włosy nie do końca proste. Robiłam zabieg kerafibre. Coś jak keratynowe prostowanie. Ale moje nie niszczy włosów. Starcza tak na 3 miesiace. Włosy są nawilżone, nie pusza się. Nie musze ich prostować. Bo brak to po każdym myciu lecialam najpierw z suszarką a potem prostownica
 
reklama
A do włosów używam takiego mleczka po myciu ze schwarzkopfa. Bardzo dobre. Można kupic w sklepach fryzjerskich. Oprocz oczywiście maski lub odżywki podczas mycia. Olejek arganowy nieraz tez dokładam na same końce.
Ja mam włosy nie do końca proste. Robiłam zabieg kerafibre. Coś jak keratynowe prostowanie. Ale moje nie niszczy włosów. Starcza tak na 3 miesiace. Włosy są nawilżone, nie pusza się. Nie musze ich prostować. Bo brak to po każdym myciu lecialam najpierw z suszarką a potem prostownica
A dużo kosztuje ten zabieg na włosy? Kurczę to musi być wygodne. Ja mam kręcone i też zawsze muszę prostować [emoji47]
Ja zawsze miałam problem z rozczesywaniem, wyjdę tylko na dwór i już lipa. U mnie tylko i wyłącznie szczotka tangle teezer bez niej nie wiem co bym zrobiła. Wcieram jantarem na wypadnie. Jeszcze jest dobra odżywka do wlosow z seri long 4 lashes.


Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnio placilam 180 zł z podcieciem. Dla mnie dużo ale jaka oszczędność czasu :). Jest taka sieć salonow Kemon. Fryzjerka moeila ze to keratynowe prostowanie niszczy włosy ale widać to tsk po trzecim zabiegu. A to niby nie. Ewentualnie można jeszcze pomyśleć o jakiejś saunie na włosy. Ale to bardziej na nawilżenie i żeby się włosy nie puszyly. A prostować i tak trzeba bed z ie
 
Mój mąż jest zachwycony włosami hehe
Ja też bez tangle teezer nie działam.
Wczoraj przy myciu juz mało co wypadało ale zakola mam ze hej.

atdctrd8ammce1aq.png
 
Oprócz tego że w niektórych miejscach są praktycznie białe u nasady a tak to w żółty wpadają to nie ma jeszcze takiej tragedii jak się spodziewalam;) jakichś łat ciemnych nie mam na szczęście. A ten rozjaśniacz to byl taki do uzycia niby przed malowaniem i mam jeszcze jedną farbę to moze wyrowna ale dziś już nie będę włosów męczyć...

A mojemu dziecku nie wiem co dzis się dzieje;( cały wieczór placz, przytulam żeby uspac-placz, probuje nakarmic-jeszcze większy krzyk, noszę żeby się porozgladal to na chwilę spokój i ziewa że mu się mało buzia nie rezerwie. Udało mi się go uspac i po 5min znów placz... juz cierpliwości mi brakuje albo jakaś depresja mnie łapie przedświąteczna;( uspalam spowrotem i oznajmiłam mezowi że biorę godzinę wolnego na odstresowujaca kąpiel i życzę powodzenia w uspaniu jak znów się obudzi...
 
Ale wszystkie zajęte. Ja posprzatalam dwa dni temu dzis tylko ogarnęłam. Farbiwalam mamie odrosty, ojcu obcinalam włosy. I jestem zmęczona bo moja Wiki dziś od 13-15 płakała ze zmeczenia a zasnąć nie mogła. Tym sposobem ominela jedną drzemkę wiec poszłam na spacer szybko nadrobić bo byłaby masakra. Jutro na Wigilie do babci i na noc do mamy fajnie będzie:) mam nadzieje że mije dziecko bedzie chociaż troche grzeczne hehe

wniddf9hpcb059dp.png
 
ninka tez daje czadu dzisiaj, bylysmy 3h poza domem teraz juz 2 podejscia do zmywania zrobilam i tak nie skonczylam, pierniczki dalej nie zrobione, po drzemce obudzila sie o 16 w zlym humorze i do tej pory wrzeszczala wlasnie ja usypiam 2 raz ;p wierze, ze sie wyrobie :D
 
Maja tez dzisiaj zla, jakis kiepski dzien ma. Dziewczyny mam pytanie: kupilam jakis czas temu nowe smoczki do butelek 3+, wzielam dwa rodzaje, wolne i trojprzeplywowy. Ten wolny jest idealny ale do czego sluzy ten trojprzeplywowy? Do kleikow?

Kupilam tez kleik ryzowy juz na zapas, na razie nie planuje go podawac ale do czego go uzywacie i dlaczego? Czy Wasze maluchy nie najadaja sie na tym etapie samym mlekiem?

Korzystajac z okazji ze bylam w duzym markecie wzielam tez malej pierwsze sloiczki, marchewke i dynie, dam jej gdzies za miesiac ale chcialam zapytac czy czujecie roznice w smaku miedzy firmami? I np Wasze maluchy jedne chca jesc a innych nie? Bo sie zastanawiam czy tez jakies inne kupic juz w ramach przygotowan do rozszerzania diety. :)

n59y6iye227k1jnm.png
 
Bosze , u nas dzisiaj też masakra. Dzieci jakiś przedświąteczny strajk mają ? Noc paskudna ale pobudki bez płaczu. Do południa względnie spokój ale po południu masakra. Nic nie pasowało . Usypianie ok ale po 5 min pobudka i ryk !! Potem chwila leżenia i znowu jakby ją ze skóry obdzierali. Myślę, że to następne zęby idą. Podałam Panadol. Od pół godziny cisza ale już boję się tej nocy:sad:
 
reklama
Dordaw ja zageszczam malemu mleko kleikiem zeby mial bardziej syty pokarm. I faktycznie je z wiekszymi przerwami. Czasami nawet 5 godzin potrafi nie jesc. Ja to traktuje jako rozszerzanie diety. Od kilku dni daje mu tez marchewke a po swietach zaczne z innymi warzywami.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
74dii09ku6mxcfne.png
 
Do góry