reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

reklama
Moja dziś w nocy spala 2x po 30 min. Zasypia po karmieniu i po ok 15min budzi ja mega ulewanie idzie buzia i nosem. W dzień też mi wycieka 4x taki numer. Widzę ze sama jest już tym zmęczona słodko śpi na mnie spionizowana nawet 2godz. Ale tylko ja poloze to zyganko ulewanko na całego. Przebralam ja od nocy 9x. Amen. Mam dość.
 
Większość ostatnio ma ciężko widzę. Mam nadzieję, że szybko nam minie ten okres. dobrze, że możemy się łączyć w bólu chociaż [emoji7]
 
Ja tez nie wiem jak sie nazywam. Moja miala noc jak zwykle cala przespana z krotka pobudka na jedzenie, ale wstala na dobre o 8:00 i bez tego smoczka do tej pory nie byla w stanie usnac na dobre! Miala kilka krotkich drzemek, ktore wychodzilam z nia na rekach, ale jak tylko odkladalam to sie budzila i rece do buzi. Myslalam ze o 12 usnela jak zwykle na jakies 3h i poszlysmy na spacer, ale obudzila sie po 16 min i lecialam spowrotem do domu na sygnale. Teraz wyszlam na chwile do dentysty i az sie ciesze. Tez na kanalowe[emoji14]Ehhh nie wiem o co chodzi jej z tym smoczkiem. Od tego mojego wkladania juz w spazmy wpada jak tylko zaczynam jej go wkladac wiec juz nawet nie probuje. Oby jutro bylo lepiej...

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A moj syn od ponad tygodnia tez smoka nie chce jak tylko wkladam do buzi to sie jeszcze wiecej denerwuje ija tez nie wiem o co kaman lapek na szczescie nie wtyka do buzi moze i lepiej ze nie chce smoka przynajmniej nie bede musiala oduczac:-)
 
Ja też byłam dzisiaj u dentysty, leczenie kanałowe:)
Miałam jechać sama, ale trzeba było zrobić zakupy, więc pojechaliśmy z dziećmi. Ja poszłam kończyć tego zeba, mąż czekał na poczekalni. Moja córcia tak zaczęła się drzeć że musiałam zejść z fotela i wsiąść ja na ręce bo to były wrzaski, ten mój nie wiem czy jakiś lewy on jest czy co bo nie mógł jej uspokoić dopiero jak ja ululalam to udało się skończyć zęba:)
Jeden wielki cyrk dzisiaj był

Polcia jakie słodkie uśmiechy :)
 
Maldob a karmisz piersią? Moja tez tak ulewala, teraz troche mniej. Ale przed każdym karmienie najpierw podaje jej w butelce mój pokarm zagęszczony bebilon nutrition. Odkąd tak robię jest spora poprawa;-)
 
Agata. Karmię w 90% piersią. Ale z jednej mam dużo mniej pokarmu więc raz dziennie dokarmiam bebilonem1. Czyli mam rozumiec ze odciagam swoj pokarm i jakas miarke mm dorzucam?
 
reklama
Do góry