reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

reklama
Dzięki za wsparcie ale czemu ja wszędzie widzę dziewczynki albo parke zawsze brrr a jak się jeszcze do mnie usmiechnie to już padam.....

My już przytulanka zaliczylismy w końcu! 5 tyg okres niecały tydzień przerwy gdzie miałam zapalenie a potem okres ... Porażka ale już szczęśliwa i było super ;-)
 
Basia zazdrosze ja juz do gina zapisana na przyszla srode i do roboty:p
Moja juz gdzies od tygodnia ma swiadome usmiechy, a ma dopiero 5tygodni i to nie tylko do mamy tylko do kazdego kto do niej gada:p
1474984222914.jpg


Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • 1474984222914.jpg
    1474984222914.jpg
    78,7 KB · Wyświetleń: 300
Polcia jakie skośnie uśmiechy!!! I tez mam te śpiochy z pepco;-) Moja tez sie śmieje ale najcześciej w nocy jak ja karmie i usypiam, a w dzien pare razy narazie;-) i wpatrzona jest w mojego Michała. Czasem głowę odwraca jak karmie i gapi sie na niego! Ja przechwalilam Marceline wczoraj cały dzien spała i grzeczna dzisiaj dla równowagi cały dzien marudzi, nawet na spacerze nie spała:-/ ehh
 
u nas swiadomy usmie h tez juz jest :-) tylko jak biore tel lub aparat to odrazu znika :-( odloze i smieje sie znowu taki mam nie fotogeniczny egzemplarz i odpukac w nocy ma przerwe w spaniu 6h :-)
 
U nas nie świadome ale i tak okropnie cieszą [emoji1] umówiłam się jutro do dentysty i już mi niedobrze. Wyjęcie trunki i kanałowe, z drugim zebem mam nadzieję wytrzymam do marca i zrobię w Polsce [emoji1][emoji1] trzymajcie kciuki żeby jutro był grzeczny w nocy [emoji1]

[emoji173]
 
reklama
A ja oprócz tego mam jeszcze jeden z podwójnym kanałem i nawet nie chce myśleć co jeszcze. Boję się bardziej kanału niż bałam porodu [emoji23][emoji23] ale boli więc nie mogę już czekać. Mały spał 3 godziny mam nadzieję, że wieczorem też będzie tak ładnie [emoji1]

Tylko nawet nie zdążyłam odpocząć ani się przespać niestety. Muszę znaleźć jakiś sposób na niego koniecznie [emoji15]
 
Do góry