reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

reklama
koronka jeszcze raz gratulacje! Poród ekspresowy ;) no i Adaś ma urodzinki wtedy kiedy ja :D może i mój się dziś zdecyduje i zrobi matce prezent :>

Ewix trzymaj się! Wiem że szpital to nic fajnego, ale dobrze że pojechalas sprawdzić co i jak, zawsze będziesz spokojniejsza :) jak to nic złego i wszystko będzie w normie to zawsze możesz się wypisać :)
 
koronka jeszcze raz gratulacje! Poród ekspresowy ;) no i Adaś ma urodzinki wtedy kiedy ja :D może i mój się dziś zdecyduje i zrobi matce prezent :>

Ewix trzymaj się! Wiem że szpital to nic fajnego, ale dobrze że pojechalas sprawdzić co i jak, zawsze będziesz spokojniejsza :) jak to nic złego i wszystko będzie w normie to zawsze możesz się wypisać :)

Czekam tylko na to usg jak będzie wszystko ok i jak prowadzący nie bedzie miał nic przeciwko to się wypisze
 
Koronka gratulacje i zazdroszcze szybkiego porodu synusia masz przy sobie jak to byloby fajnie jakby wszyskim nam tak szlo :)
Ewix trzymaj sie bedzie dobrze to wracaj do domu i czekamy dalej solidarnie na dzidziusir nasze az sie zdecyduja :)

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Gratuluję!!!
Zazdroszczę!
Ja jednak spanikowalam i czasami żałuję jak boli ale wybrałam bezpieczeńswo Olafa w moim wypadku. Jak bym miała pierwszy taki poród to mogę co rok rodzic ;-)
 
Koronka gratulacje! Porod ekspresowy;-) daj znac jak sie czujesz;-) Ewix moze sie cos zacznie na dniach! Dziewczyny ja dzisiaj wkoncu w domu jestem;-) przeszczęśliwa, mała śpi w łóżeczku jak aniołek! Dzisiaj w nocy pieknie ssała z piersi, trochę ja oszukiwałam, na początku nakładalam te nakładki sylikonowe a potem szybko ściągałam i pila z cycka.jutro przychodzi położna to dowiem sie co z tym laktatorem, brązie odsysam ręcznie;-) wiecznie chodze od mleka ufajdolona wiec długo tak nie pociągnę. W nocy w szpitalu i wczoraj miałam położna która robiła wszystko zeby mała zaczęła pic z tych piersi. Wiec zapomniałam o gadaniu tej wrednej baby:-/ narzeczony tak pieknie przygotował dom na przyjście małej ze płakałam ze wzruszenia! Wszystko czyściutkie, lozeczko pieknie ubrane, wisiały balony i pompony, dostalam kwiaty i branzoletke a mała złoty medalik! Jestem przeszczęśliwa!;-) dziewczyny 3majcie sie, juz nie długo wszystkie będziecie miały malenstwa przy sobie;-)
 
reklama
wow super że miałaś taką niespodziankę!! Duże pochwały dla narzeczonego. Spokojnie teraz sobie odpoczywajcie. Te chwile w domku poznawanie siebie są bezcenne. Miłego dnia dla Was
 
Do góry