reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

hahah polcia z tym mlekiem niezle :D tez bym sie wystraszyla

agata jak sie czujesz na silach i cin gin nie zakazal podrozy to pewnie, ze jedz ;) jezu ale bym posiedziala sobie na plazy albo postala po kostki w morzu i sie pogapila w horyzont, uwielbiam :)

co do planu porodu to nie wiem, cos gin mowila, ze na kolejnej wizycie wypelnimy ale to mowila zanim cc ustalilysmy to nie wiem czy w przypadku cc tez sie robi?
Ja mam 10 minut autkiem do morza i jestem bardzo często[emoji16]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Karolanka zazdroszczę! Ja mieszkam w górach , mam widok na Śnieżkę :) ale niestety nie z okna a z parkingu haha

Ignaś 35 tc [emoji173]
 
Karolinka Ty morze, mamakulka góry ale zazdroszczę! Mój stwierdził Żr pojedziemy nad jezioro bedzie bliżej a mówi ze nie wiadomo jakbym podróż zniosła i lepiej byc blisko domu. Chyba na racje;-) u mnie położne bardzo chcą zeby pisać plan porodu dlatego ze wiadomo w szpitalu czego matka oczekuje, czy chce odrazu karmić l, czy chce znieczulenie, osobę towarzysząca czy po porodzie chce juz sama. I podbija to pieczątka i to jest jako dokument w karcie ciazy. Ordynator oddziału wie o tych planach i stara sie cały personel brać je pod uwagę ;-)
 
Asiunia :(

Mam nadzieje ze się trafi ale wtedy kiedy będę miała za co kupić :D

A ja przyszłam ponarzekać. Zostało jakieś 4-5 tygodni i całe szczęście bo stopy mi spuchly i sutki mnie tak bolą , że nie wiem co mam wykonać. Szczególnie po prysznicu. Jest jakaś rada na to?


Ignaś 35 tc [emoji173]
Ja smaruje całe cycki Oliwka i pięknie nawilżone są nic nie boli [emoji16]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aza moja teściowa tez chce żebym urodziła w jej urodziny co za paranoja! A co do całej sytuacji pogadaj z mężem powiedz mu ze inne kobiety maja po 4-5 dzieci w domu i każde przynosi bakterie ze szkoły do domu i jakas żyją. Przecież nie popadajmy w paranoje, bardziej skrzywdzony dziecko odcinając je od bakterii, pójdzie do przedszkola i będziesz od lekarza do lekarza latać. Co do masek słyszałam ze jeżeli sie karmi piersią a matka ma grypę i gorączkę to ona powinna miec taka maskę w trakcie karmienia zeby nie przekazać wirusa noworodkowi, ale raczej nie jak dziecko ma pare miesięcy. I podobno jak sie karmi piersią a nasz organizm np walczy z grypa to przekazujemy dziecku przeciwciała i to bardzo dobrze.. Może sie mylę ale gdzieś to czytałam
 
Ja tez smaruje po 10 razy dziennie wszystko olejem kokosowym bo swędzi i nic nie daje :(

Ja się boję i pęknięcia i nacięcia. Chciałabym żeby mnie to ominęło jak moja siostrę...

Ignaś 35 tc [emoji173]
 
reklama
Ja tez smaruje po 10 razy dziennie wszystko olejem kokosowym bo swędzi i nic nie daje :(

Ja się boję i pęknięcia i nacięcia. Chciałabym żeby mnie to ominęło jak moja siostrę...

Ignaś 35 tc [emoji173]
Jak będą mieli cię naciąć to natna nawet nie będziesz wiedziała kiedy kochana
Chciałabym góry i morze w jednym [emoji16]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry