reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

No ładnie zdarte, pewnie też ładnie boli. Dziewczyny pytania z innej beczki. Pierwsze jak to jest z tymi pogrzebami w ciąży, bo podobno są jakieś przesądy, że kobieta w ciąży nie powinna chodzić na to? Respektujecie to? Dziś pogrzeb znajomego męża i zdecydowałam się na niego iść, tylko się zastanawiam jak odbiorą to ludzie na pogrzebie, że ciężarna przyszła. A drugie pytanko, chyba nabawiłam się hemoroidów, i co teraz mam z tym zrobić? Wszystko przez wcześniejsze zaparcia i teraz miałam też w tym tygodniu, tyłek mnie boli niesamowicie:(
To ja się wypowiem w temacie pogrzebu bo akurat 3 miesiące temu zmarła mi teściowa, która była mi bardzo bliska.
Ogólnie nie wierzę w żadne przesądy, więc na pogrzeb poszłam normalnie, jedyne co to nie podchodziłam do trumny i nie oglądałam jej, chciałam ją zapamiętać żyjącą, nie zmienioną. Bardziej skupiłam się na wspieraniu męża żeby nie dostać jakiś skurczy itp.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
glupi przesad tzn ze w ciazy nie masz prawa sie ostatni raz pozegnac? bez sensu, ja bym poszla, nie jestes tredowata przeciez

co do hemoroidow ja mam procto glyvenol i czopki, gin mowila zeby posmarowac i dopiero zaaplikowac i wtedy z jakas ochrona to idzie, mniej sie podraznia i ma mozliwosc sie podgoic, a ten procto glyvenol ma dzialanie przeciwzapalne i przeciwbolowe wiec nawet bez czopkow samo smarowanie mysle ze pomoze

Zgadzam się! Tak samo w inne przesądy też nie wierzę, za tydzień na przykład zostanę matką chrzestną [emoji2]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny jakis dziwny dzien dziś. Bylam strasznie zmeczona i polozylam sie kolo 10 na godzinke i obudzilam sie przed chwila. Prawie 4 h. Normalnie oczy mi w slup stanęły. Mam nadzieje ze to minie.
Faktycznie dziwny dzień - ja wstałam o 7 dziecia do szkoły ogarnęłam wróciłam do domu położylam się na chwilę i wstałam o 11 [emoji12] [emoji12] [emoji12] [emoji12]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Bo byłam w aptece a pani mi nic nie doradziła, tylko kazała iść do ginekologa. Czytałam na internecie, ze najpierw próbuje się domowymi sposobami sobie pomóc iść do apteki i coś sobie kupić i jak nie przejdzie to zgłosić się do lekarza, a ta od razu na nie, pójdę do innej apteki.
Ja tez bardzo cierpialam z powodu hemoroidow i to tak, ze prawie ryczalam jednego dnia. Kupilam procto glyvenol i super szybko pomoglo. Mozna stosowac zewnetrznie ale tez wewnetrznoe bo jest dolaczony aplikator. Wiec polecam;)
 
Dzisiaj slabiutkie cisnienie burze wiatr. Obudzilam sie po 11 i moglabym spac a spac:p
Ale jak ma sie wizyte to humorek i ekscytacja :) moja mala az 2kg ma hehe ale to w watku wizytowym :)
A my z mezem moze do siostry pojdziemy cos sobie bym porobila :)
 
Któraś niedawno pisała, że nie pierze nowych ubrań. Na tvn style właśnie leci program ,,Trujące ubrania", głównie o ubraniach dla dzieci, przy produkcji i przechowywaniu których stosuje się mnóstwo toksycznych środków. Byłam tego świadoma, ale nie do końca....
 
reklama
Ale masz zamiar prać wszystko, bo ja na przykład chce ubranka, ale już kocyków, które są mięciutkie i puszyste nie chce bo będą wyglądać jak stare sprane pluszaki.
 
Do góry