reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

mój syn nie zasypia sam i nie zamierzam go tego uczyć :) zasypia ze mną albo z tatą, czytamy bajeczkę, rozmawiamy sobie, z tatą to się jeszcze powygłupia i na koniec przytula się i zasypia - uwielbiam takie chwilę i wiem, że szybko się skończą, bo dzieciństwo jest takie krótkie....

Mnie też dziś brzuch pobolewa i twardy jest :/
Do tego od kilku dni co wieczór mam straszną zgagę, w pierwszej ciąży miałam ją później :(


aniab - na kaszel polecam syrop z cebuli albo syrop z buraka (tylko nie pij go na wieczór). *spam* tez można.
Basienka - a to gnidy!!!, z drugiej strony dobrze, że całkiem nie wstrzymali. Powodzenia w odwoływaniu i współczuję batalii.
 
reklama
To czy wyplaca za reszte dni caly czas nie podjeli decyzji. Znalazlam przepisy podwazajace ich zdanie, wiec nie mam zamiaru sie poddawac. W ostatecznosci spotkamy sie w sadzie. Takie im profesjonalne pismo napisalam, pojechalam ustawami, ze mam nadzieje, ze opadna im szczeki. Dodatkowo konsultowalam sie z prawnikiem, wiec powinno byc oki :-) wlasnie co z tym zamknietym forum, bo dalej nie wiem o co chodzi. Pisali mi czy chce dolaczyc, napisalam, ze tak, ale nie moglam otworzyc linku. Tzn, ze tamte osoby z zamknietego tu nie pisza?
 
No na kaszel wlasnie pomogl syrop z cebuli.

Moj synus nie zasypia sam, tylko mamusia I reka w cyckach ;) Nie wiem jak go tego odzwyczaic, ma bzika od momentu kiedy przestalam go karmic piersia pcha lapki w cyce I wtedy wszystko gra.
 
basienka powodzenia raz jeszcze
beata mój często zasypia z nosem w moich cyckach i jeszcze tak ostentacyjnie zaciąga się moim zapachem ;) też tak ma od kiedy przestałam go karmić. A ile ma twój synek?
 
*spam* jest dobry ale na kaszel mi nic nie pomógł. A walczę z kaszlem juz ponad 2 miesiące. Teraz kupiłam sobie homeopatyczny syrop który hamuje odruch kaszlu i na szczęście już się nie duszę. PROSPAN
 
reklama
Jestem w domku :-)

Pachwiny to norma :-)

Syrop z cebuli,miodu cytryny i czosnku :-)

Syn ma 6 lat i dalej obsesję na moje cycki.... I teraz już mu nie pozwalam ale i tak czasami kombinuje. Wcześniej bez niego nie zasnął hehe
Karmilam ponad rok piersią i od tego własnie mu zostało
 
Do góry