reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

reklama
U mnie to samo mąż mówi :) i mówi zawsze daj mojemu synowi spać! :)

7v8rqqmzrmkvrdi4.png
 
Zgadza się a jakiś czas temu pisałam wam o praniu te plamy... Teraz na kolorowych i ciemnych Oki zobaczymy jak białe właśnie się robi.. Aż się boje co będzie...
Ps dziewczyny jestem mega zadowolona dostałam mnóstwo ubrań z Anglii większość to nowe rzeczy piękne cudeńka ale dla obu płci bo tak jak mówiłam o bliźniakach ale zostało jedno nwm jakiej płci ale cioci nie powiadomiłam :-/ i uznała ze będzie parka także mam ubrania id urodzenia do minimum roku... Może mniej tylko teraz jak okaże się jaka płeć to trzeba będzie resztę opylic albo coś bo leżąc na strychu tez nie bardzo bo od leżenia gorzej się niszczą ;-) ale super tak czy inaczej bo wydadku teraz dużego nie będzie tylko jakieś tam butelki itp ;-)
 
O ja cię przepraszam , faktycznie mi umknęło :) juz Wam wysyłam link . Później się kopiuje i wklej w sygnature w ustawieniach. Moment znajdę tylko :)

7v8rqqmzrmkvrdi4.png
 
reklama
Do góry