reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Drodzy. Dzisiaj (13.10) około godziny 18:30 przez 30 min. nie będzie dostępu do forum. Związane jest to z pracami technicznymi.

reklama

Sierpniówki 2016

mrs_hermit - ja też póki co nie przytyłam...
ale tym się nie martwię, wręcz przeciwnie :-D
znam I uwielbiam kwestie smaku. chociaż ostatnio z zapracowania nie kombinowałam jakichś nowych, udziwnionych obiadów, raczej proste standardy, ale teraz pewnie będzie więcej czasu to będe grzebać po internecie I wymyślać :yes:

a, pamiętam też że kiedyś robiłam piers z kurczaka w sosie z musztardy francuskiej I śmietany zapiekane w piekarniku :yes: tylko nie pamiętam dokładnego przepisu.
to też moglo być z kwestii smaku
wogóle uwielbiam musztardę francuską
 
reklama
Fimka duomox. Pisalam kiedys, ze mialam na bakterie, ale w tym samym czasie mialam ten kaszel i lekarz powiedzial,ze skoro boore duomox to mi pomoze i ze mam sie nie martwic bo ten kaszel jest gorszy niz antybiotyk :)

Mrs_hermit ja dalej na minusie 6 kg.
 
To moj dzisiejszy brzuch po obiedzie
17tc.
 

Załączniki

  • 1456752902488.jpg
    1456752902488.jpg
    35,8 KB · Wyświetleń: 72
Okasia-miedzy innymi za to tesciowa mnie nie lubi ze 2lata temu zrezygnowalam z pracy.
Happy, jak nie musi Wam dokładać to ja nie rozumiem w czym problem. Mogłaby mieć jakieś ale gdybyście siedzieli jej w kieszeni i nie garnęli się do pracy. Samodzielność finansowa daje niezależność i nikomu nic do tego.

A ja dziś przygotowałam ziemniaki pieczone w mundurkach z masełkiem i solą a do tego wybrałam się po kurczaka z rożna :) Pyszne, nie wiem, co bardziej mi smakuje.

Wyjście z domu na 10 minut, a musiałam się zdenerwować. Nie dość, że w piekarni baba się przede mnie wepchnęła wciskając mi łokieć w brzuch to jeszcze przechodząc na zielonym jakiś debil postanowił jednak przejechać przez pasy pełne ludzi i gdybym nie zauważyła to by mi po palcach przejechał. Obok szła kobieta z maleńkim dzieckiem w wózku. Serce mi wali jak oszalałe.
 
Happy, jak nie musi Wam dokładać to ja nie rozumiem w czym problem. Mogłaby mieć jakieś ale gdybyście siedzieli jej w kieszeni i nie garnęli się do pracy. Samodzielność finansowa daje niezależność i nikomu nic do tego.

A ja dziś przygotowałam ziemniaki pieczone w mundurkach z masełkiem i solą a do tego wybrałam się po kurczaka z rożna :) Pyszne, nie wiem, co bardziej mi smakuje.

Wyjście z domu na 10 minut, a musiałam się zdenerwować. Nie dość, że w piekarni baba się przede mnie wepchnęła wciskając mi łokieć w brzuch to jeszcze przechodząc na zielonym jakiś debil postanowił jednak przejechać przez pasy pełne ludzi i gdybym nie zauważyła to by mi po palcach przejechał. Obok szła kobieta z maleńkim dzieckiem w wózku. Serce mi wali jak oszalałe.
kasia ja z pzrechodzzeniem na pasach mialam dzis to samo- dobzre ze kroku nie zrobilam bo by mnie potracil;a kobieta a na zielonym pzrechodzilam
 
U mnie to samo, gdyby nie to, że miał muzykę na cały regulator to pewnie bym go nie zauważyła. Nawet debil nie zwolnił, po prostu z pełną prędkością wjechał na czerwonym na przejście dla pieszych. Trzeba być kompletnym kretynem.
 
reklama
Okasia co ty radzimy sobie swietnie, starcza na oplaty domu,auta bez problemu moge kupuc laptopa czy moj S. Ps4 niczego nam nir brakuje ale ona twierdzi ze to lenistwo....tylko ze ona nie rizumie ze to nie tylko moja decyzja...ja chcialam isc do pracy na pół etatu ale S. Mowi ze nie ma sensu jak nam kasy nie brak a moge zajec sir małym.
U mnie na obiad placki ziemniaczane.
 
Do góry