reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniówki 2016

@kassia181 czekam z niecierpliwością na info!!

Ze mną dzis troche lepiej. Wczoraj miałam 37 stopni, ale w ciazy, to chyba normalne, te kilka stopni więcej. Siedzę właśnie i próbuje cos w siebie wcisnąć, choćby kanapkę, bo glod jest, a apetytu brak.

A jak tam z wasza waga, ostatnio któraś się tam chwaliła. Bo u mnie cały czas 3 na plusie i stoi :p a oczywiście, ze jestem maniaczka internetowa, to powinnam tyć 0,5kg tygodniowo haha i czekam
 
reklama
hej

Ja mam jutro wizyte i nadal nie wiem na ktora dokladnie musze dzis zadzwonic. Brzuch boli mnie coraz czesciej i to tak dosyc mocno, No Spy nie biore, bo jakos tak o niej zapomijnam, ale wczoraj jak wracalam z p-la to musialam usisc, bo takie jakies klucie czy jakas cholera mnie w boku zlapala, ze masakra. Dzis od rana to samo raz bok, raz podbrzusze, a mloda jeszcze takie fiflaki odstawia i po pecherzu. Tez mnie to ciut dziwi, ze to takie bolesne kurcze z mlodym to byla istna przyjemnosc,a tu czasem juz niczego nie jem i nie dotykam brzucha, zeby tylko ona spala heh
 
Brak słów co do niektórych lekarzy...sama się o tym przekonałam
Ja gdy jestem sama w domu z córką tez mamy swój plan dnia a mąż to rujnuje :) U nas to w ogóle jest tak, że bardzo długie przebywanie ze sobą powoduje zgrzyty, po prostu co za dużo to nie zdrowo :) Ale za granicą nie chciałabym go mieć, więc współczuję wam. Zresztą wychodzimy z założenia że możemy nawet klepać biedę aby razem :)
Sprawdzają się moje podejrzenia, znalazłam glukometr z poprzedniej ciąży i cukier na czczo wyszedł za wysoki:( Wiedziałam że to niezaspokojone pragnienie ma jakąś przyczynę. Mam wrażenie, że w tej ciąży wszystko zwala się na mnie ale wierzę że maluszek mi to wynagrodzi....
A tak poza tym ten miesiąc spłukuje nas kompletnie...kupiliśmy węgla na przyszły sezon (1700 zł), geodeta i wznowienie granic (1200 zł), ubezpieczenie samochodu (500 zł) przegląd (200 zł), podatek (400 zł) a dziś rano jeszcze akumulator w aucie padł (pewnie ze 300 zł), 200 zł moje usg, dodatkowe badania i leki (200 zł) no i wydatki dnia codziennego...masakra. Też macie takie miesiące, że nie wiadomo skąd te wydatki pojawiają się?
znam takie wydatki, niestety. Czasami mam wrażenie, że pieniądze nie mają żadnej wartości.
 
mam tak samo :(

dzis wizyta!!!!!!!!!!!!! i dobzre bo tak mnie podbrzusz e boli i w prawym boku przy zianie pozycji, przy wstawaniu jasakra starszny bol to jest,
ide jesc sniadanie :p
Powodzenia na wizycie :-) ciekawe co to jest z tym prawym bokiem, ja miałam ostatnio tak, że na łóżku nie mogłam się obrócić ,bo bolało...
 
@kassia181 czekam z niecierpliwością na info!!

Ze mną dzis troche lepiej. Wczoraj miałam 37 stopni, ale w ciazy, to chyba normalne, te kilka stopni więcej. Siedzę właśnie i próbuje cos w siebie wcisnąć, choćby kanapkę, bo glod jest, a apetytu brak.

A jak tam z wasza waga, ostatnio któraś się tam chwaliła. Bo u mnie cały czas 3 na plusie i stoi :p a oczywiście, ze jestem maniaczka internetowa, to powinnam tyć 0,5kg tygodniowo haha i czekam
Ja mam 36.6 nawet przy przeziebieniu, 37 to chyba jest przy owulacji i na początku ciąży, o ile się nie mylę. U mnie niestety +6 kg
 
hej

Ja mam jutro wizyte i nadal nie wiem na ktora dokladnie musze dzis zadzwonic. Brzuch boli mnie coraz czesciej i to tak dosyc mocno, No Spy nie biore, bo jakos tak o niej zapomijnam, ale wczoraj jak wracalam z p-la to musialam usisc, bo takie jakies klucie czy jakas cholera mnie w boku zlapala, ze masakra. Dzis od rana to samo raz bok, raz podbrzusze, a mloda jeszcze takie fiflaki odstawia i po pecherzu. Tez mnie to ciut dziwi, ze to takie bolesne kurcze z mlodym to byla istna przyjemnosc,a tu czasem juz niczego nie jem i nie dotykam brzucha, zeby tylko ona spala heh
A moje bóle brzucha się wyciszyly jak zaczęłam brać magnez :-)
 
nati ja 9 kg na plusie niestety
heronima mnie etz boli i to tak na bole i z prawej strony- w nocy jak sie pzrekrcam to tak boli ze az wpol sie zginam. starszne to jest. no-spy tez staram sie nei brac- w tej ciazy bralam raz.no zobaczymy co lekarz mi powie.
beata no wlansie ten bok mnie niepokoi. zapytam dzis o co chodzi z tym bokiem.
 
Asiunia z wydatkami zawsze tak jest, uwielbiają chodzić parami jak nieszczęścia. Jak mam miesiąc wydatków planowanych to zawsze dojdzie coś niezaplanowanego i z niecierpliwością czekam na kolejne święto matki boskiej pieniężnej. Strasznie to wkurzające :/
 
reklama
Tez mnie pobolewa brzuch ostatnio.
Zaczynam czuć delikatne kopniaczki malucha :-).
U mnie póki co jest jeszcze -0,5 kg, ale jak do tej pory waga prawie nie rosła tak od kilku dni przytyłam kilogram. Ostatnio zaczęłam jeść dość dużo słodyczy, a w niedziele miałam pierwsza ciążowa zachciewajke, maz musiał jechać po lody tiramisu Carte dor :-).
Zdecydowanie słodycze muszę zamienić na owoce :-).

U mnie po wczorajszej pięknej wiosennej słonecznej pogodzie ani śladu, dzisiaj podnosząc rolety zobaczyłam śnieg :-(.
 
Do góry