reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniówki 2016

Tak tylko testy,jeden robiony u lekarza rodzinnego,jak pujde di poloznej tez pewnie zrobi test,ewentualnie wysle mocz do labolatorium...dlatego chce z krwi...jedne sluszne potwierdz to usg ale dopiero miedzy11a14tc
 
reklama
Kropka ja siusiam normalnie ale bardzo często.

ciąża to 40 tygodniu stresu :-D nie serio, tak jest. Ja też się wszystkim przejmuje, boli źle nie boli też źle i tak w kólko. I nie myślcie że przy piatej ciąży jest łatwiej i mniej stresująco oj nie!

ja dopiero jutro dzwonie i umawiam się do ginka, chciałabym wizyte jak najszybciej ale wiem że to bez sensu więc najlepiej umówię się tak na 7/8 tydzień jak się da. Jejku tyle czekania.:eek:
 
Kropka w ciąży powinnaś dźwigać max 3 kg takie przepisy w Polsce więc może dowiedz się jak u was to wygląda. Po co masz sobie zaszkodzić. Ja wiem jak się pracuje w restauracji więc uważaj.

Ja sikam często ale nie tak jak pod koniec ciąży i raczej są to normalne ilości.

Happumama tak właśnie się zastanawiałam czy 5 ciąża mniej stresujaca :-)
Ja pójdę do gina przed wyjazdem do PL ok 16 grudnia. I mam nadzieję dobre wieści usłyszeć i bicie serca.

Ciągle wraca u nas gorączka ciekawe kiedy te zęby wyjdą.
 
Dziewczyny a muszę mieć mojego gina? Czy mogę zostać u tego co mam w szpitalu ? Ja nie chce do mojej iść , to przez nią tyle czasu straciliśmy , bo wszystko dobrze było ......
 
ewelinka ja myślę, że możesz wybrać jakiego chcesz lekarza i w każdej chwili też możesz go zmienić :)
 
reklama
Dziewczyny używacie aplikacji ciążowych na telefon? Ja jakiś czas temu ściągnęłam aplikację "moja ciąża", ale muszę przyznać, że jest beznadziejna, wskazuje zły tydzień ciąży :/ Może macie jakąś sprawdzoną aplikację
 
Do góry