reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Matusiak fryte3qa ja tez ogórki kapusta i pryszcze :)

Hellovoet ja -3 ale tez startowałam z dużym plusem ;) w pierwszej ciąży schudłam -5 na początku jadłam tylko szpinak i pomidory inne mnie obrzydzało

Teraz tylko słodycze poszły w niepamięć ... Ale pokochałam kanapki :) mogę żreć cały dzień i z chrzanem ;)

Fryte3qa ja sama nie wiem wyrzygalam pół świata ale zasłabnięcia sa straszne chociaż miałam takie dni ze nie mogłam śliny połknąć tak miałam gardło zdarte ...

Matusiak a maść pomaga choć trochę ?
Myślę że trochę jest poprawy odstawilam wszystkie kremy i teraz po umyciu tylko maść :) spróbuj i ty tym bardziej że jest to tani sposób bo ona nie jest zbyt droga ;)
 
reklama
Dom juz lsni, zachcianki sa. Zjadlam po obiedzie budyn, galeretke z bita smietana, a teraz wcinam kisiel :-) u nas caly czas pada snieg, juz go jest tyle, ze az sie chce tej wiosny :-) teraz dopiero usiadlam od rana. A jutro jade na badania przed praca, wiec musze wstac o 7. Wczoraj nie pojechalam, bo tak padal snieg, ze odpuscilam. A u Was jaka pogoda ? :-)
 
U mnie w kratkę. .. raz pada raz słońce, a co do zachcianek to dzisiaj zjadłam mega gofra z bitą śmietaną z owocami, z kawałkami czekolady i polewą czekoladową mniaaaam :)
 
reklama
Mam pytanie do chustujacych mam, wiem ze temat byl i chyba powinnam umieścić go w tym wozkowym temacie :p

Od czego zacząć? Wiem juz ze tkana najlepiej, ale może macie jakies sprawdzone firmy, modele dla początkujących? Od kiedy można nosic i jakies rady? Bo ja juz zaczynam myśleć. Nie wiem jak w DE, ale zawsze mogę kupic w PL :)
 
Do góry