reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

reklama
Ja wam powiem że miałam mdłości do 3 miesiąca, ale nie zwracalam (tylko raz przy mega bólu glowy), ale tak to żadnych wstretow do niczego, ani specjalnie zachcianek.. jem wszystko i bardzo się cieszę, bo bo tym co widzę jak Was odrzuca to nie mam źle :) u mnie +3,5 kg. :p
 
Ja na razie 1 kg+, tyle że mnie na szczęście wymioty ominęły. Chociaż czasami się zastanawiam co gorsze, czy wymioty czy to że mi słabo ciągle.
@Matusiak też już nie wiem co robić, jak jednego wyleczę to 5 innych się pojawia :/
 
Ja wam powiem że miałam mdłości do 3 miesiąca, ale nie zwracalam (tylko raz przy mega bólu glowy), ale tak to żadnych wstretow do niczego, ani specjalnie zachcianek.. jem wszystko i bardzo się cieszę, bo bo tym co widzę jak Was odrzuca to nie mam źle :) u mnie +3,5 kg. :p
Ja miałam tak samo tylko mdłości bez żadnych wymiotów ;) i jem za trzech ;)
 
Ja na razie 1 kg+, tyle że mnie na szczęście wymioty ominęły. Chociaż czasami się zastanawiam co gorsze, czy wymioty czy to że mi słabo ciągle.
@Matusiak też już nie wiem co robić, jak jednego wyleczę to 5 innych się pojawia :/
Ja cały czas oczyszczam i maścią z witamin A smaruje....ale prawie nic się nie polepsza ehhh....mam nadzieję że niedługo cery nam wyladnieja :)
 
Matusiak fryte3qa ja tez ogórki kapusta i pryszcze :)

Hellovoet ja -3 ale tez startowałam z dużym plusem ;) w pierwszej ciąży schudłam -5 na początku jadłam tylko szpinak i pomidory inne mnie obrzydzało

Teraz tylko słodycze poszły w niepamięć ... Ale pokochałam kanapki :) mogę żreć cały dzień i z chrzanem ;)

Fryte3qa ja sama nie wiem wyrzygalam pół świata ale zasłabnięcia sa straszne chociaż miałam takie dni ze nie mogłam śliny połknąć tak miałam gardło zdarte ...

Matusiak a maść pomaga choć trochę ?
 
reklama
ja ostatnio też zachciankę miałam ale na pomidorówke chyba z 3 talerze zjadłam, w ogóle chleb z pomidorem i szczypiorkiem.....odlot! no i czekolada..... ale to od zawsze miłość :D

ja z moim mężem to 14 lat po ślubie, początki trudne -raz lepiej raz gorzej-jak to w życiu.....ale jestesmy samodzielni, mamy dom i buczy i huczy jak trzeba ;)

zobaczcie jaki fajny filmik- o ciąży:
http://www.pregnancyvideo.net/changes-your-body-when-pregnant-week-week

matusiak my mamy takie same suwaczki, a ja wiem kilku dni że synek, więc i u ciebie powinno- trzymam kciuki
 
Do góry