reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

reklama
Drugi ząbek się pojawił :-). Może za parę dni jak wyjdzie całkiem to trochę noce się uspokoja :-). I ok. 2 miesiące oddechu aż gorne zaczną wychodzić
 
agnes niekoniecznie mojemu bratu co tydzien zab wychodzil i po miesiacu mial gorne i dolne jedynki ;p chyba miedzy 2 a klami jest dluzsza przerwa gwarantowana
 
Może lepiej jakby wyszły od razu. Sprawdzę jak starszemu wychodziły bo juz nie pamiętam oprócz daty pojawienia się pierwszego zabka. A pierwsze wyszły im w takim samym czasie
 
Mojemu też drugi ząbek wyszedł- właśnie około tydzień po pierwszym. I zauważyłam taką zależność , że jak mu ząb idzie to ma odparzoną pupę. Byłam zaskoczona bo wcześniej nie miał takich pieluszkowych problemów, Ale wyczytałam że może tak być, bo przy ząbkowaniu zmienia się skład moczu.
 
Wasze dzieci też już przystopowaly trochę z nabieraniem wagi? Mój na początku przybieral ok. 350 tygodniowo. A teraz nie wiem dokładnie ale chyba tak ok 100
 
Moj przybiera kiepsko ogólnie... ale je normalnie tak ze pewnie ten typ tak ma;)
I nie wiem czy wasze skarby też tak mają ale mój od wczoraj cały czas krzyczy, śpiewa, piszczy, tylko jak śpi to jest cisza w domu, nawet jak je to sobie robi przerwy czasem na śpiewy. Całymi dniami jest tylko AaaaAAAaaa i jakies łaa albo maaa. Nawet płakać nie płacze tylko różnych tonacji krzyków używa w zależności od humoru...
 
Moja przybiera od 150-200tygodniowo myślałam że to sporo a 350to dopiero hehe
Sukces dziewczyny nie dość że moja Wiki dziś wzięła palucha od nogi do buzi to jeszcze przy tym przekręca sie na bok!!! A nigdy nie lubiła i myślałam że to będzie przeszkoda do obrotów na brzuch. Ale sie ciesze!! Jak głupia. A co to będzie jak na brzuszek sie obróci matka oszaleje!

wniddf9hpcb059dp.png
 
reklama
Do góry