reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

reklama
Gosiek jaki to śpiworek masz do nosidelka. Szukalam czegos takiego.
Mayumi mam śpiworek firmy JJ Cole Collections Bundleme. Udało mi się na olx kupić praktycznie nowy za 40 zl. A nowe sa cholernie drogie... Ale jest na prawdę super, polecam. Można dopasować do fotelika otwory na pasy, odpiac cala gore, jest bardzo ładnie wykonany, milutki w dotyku w środku i mega ciepły - a nie wygląda na taki;) i nie musze Mlodzoutkiej w kombinezonie pchać w fotelik i te pasy:) WP_20161019_11_14_42_Pro.jpg WP_20161019_11_14_14_Pro.jpg WP_20161019_11_14_52_Pro.jpg
 

Załączniki

  • WP_20161019_11_14_42_Pro.jpg
    WP_20161019_11_14_42_Pro.jpg
    947,3 KB · Wyświetleń: 81
  • WP_20161019_11_14_14_Pro.jpg
    WP_20161019_11_14_14_Pro.jpg
    905,5 KB · Wyświetleń: 67
  • WP_20161019_11_14_52_Pro.jpg
    WP_20161019_11_14_52_Pro.jpg
    775,5 KB · Wyświetleń: 73
Moja tez się slini i to każdego dnia coraz bardziej! Paluchy do buźki laduje, chociaż co ja mowie... Nie paluszki, cala piastke :) Czasami mam wrażenie, ze na prawdę zaraz cala wepchnie;)
 
Papercut - Z tym piwem to tylko 3h trzeba odczekać? I nie trzeba ściągnąć i wylać? Alkohol nie zostanie w mleku?
to ja głupia jak chciałam wypić jedno somersby ściągałam całe dwa dni zapas na 1 noc i po tym somersby ściągałam całą noc i wylewałam :|
Mamakulka - tak Ci zazdrościłam że Igi sam na macie się edukuje, teraz mój Wiktor ma ten etap, świetna sprawa bo można spokojnie kawę wypić i nawet do toalety udaje mi się wyjść xD

Dziewczyny tak zupełnie poza tematami, zna może któraś z was jakąś pastę lub inny środek, który wybieli troche zęby? Chodzi mi o coś naprawdę skutecznego bo chyba już wszystkie pasty świata sprawdzałam a zęby nadal fatalne :|
 
mika alkohol w mleku znika jak w krwi przeciez nie upuszczasz sobie z zyl zeby wytrzezwiec :D po wypiciu w mleku rosnie, osiaga apogeum i spada i mozna karmic, ja narazie mocniejszych niz radler nie pije bo to nigdy nie wiadomo obudzi sie rozedrze i co ja zrobie :D

mika moj tata jest stomatologiem pasty nie maja prawa dzialac chyba ze sa megamocne ale wtedy ryzykujesz zniszczeniem szkliwa trzeba sie przejsc do gabinetu zeby specjalista dobral zel o odpowiedniej mocy i jak czesto masz klasc tak to ryzyko troche w ciemno
 
Skórka z banana działa podobno, czytaj w wujku [emoji23] ja kiedyś stosowałam takich pasków ale ja mam takie czule żeby, ze aż mnie bolało to ale na moja mamę działało. Szczerze to właśnie myśle, ze jest tak jak Paper pisze. Tata stomatolog ? Zazdro i szkoda ze nie wiedziałam bo miałam problem z ta trucizna i przejrzałam całe Google żeby znaleźć odpowiedz
 
reklama
To na wszelki wypadek ściągnę ze dwie porcje na weekend gdyby wcześniej był glodny ;) a tak się bałam i wylewałam całą noc ;D
Z tymi zębami w sumie racja, lepiej ze specjalistą się skonsultować ;)
 
Do góry