reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniówki 2016

reklama
Marlenka witamy moj urodzil sie z waga 3630 a hak mial 8 tygodni mial rowno 6 kg :-)

Tamtusia o ja cie ale sie porobila ale tak to jest z dziecmi :-) powodzenia z mini mini caly dzien dla mnie to by bylo mega wyzwanie :-)
 
Nawet nie straszcie mnie bo nie wyobrażam sobie, ze mogłoby jeszcze więcej mi wypadać. No niestety to hormony i nie ma się wpływu. Paper obyło się bez mm. Trochę nie rozumiem w dzień lipa, co chwile chce jeść i się denerwuje a dziś w nocy jak jadł to aż miałam plamę na biustonoszu mimo wkładek tyle mi ciekło z drugiej ..
 
Moj synek nie wiem ile teraz wazy bo wizyta odwołana przez katar.Ostatnia waga 3300 trzy tyg temu. Ale w ciągu tygodnia przybył wtedy 300 gram wiec się waga nie martwię.Córeczka też taka chudzinika była a potem kolo 5 miesiaca grubaska na 90 centylu.Zeszczuplala dopiero jak zaczęła raczkowac.Co do włosów to koło 4 miesięcy po porodzie zaczęły mi wtedy wychodzić i to bardzo.
 
Moja amelka spała od 21 do 4.30 super tylko że ja poszłam późno spać, głupia ja i co znowu mnie martwi to że mała zjadła i nadal miała suchego pampersa, dopiero po pół godz troszkę posiusiała czyli 8 godz nic, zapytam lekarza czy to normalne u takiego malucha.
To jak zapytasz to powiedz. Mojej sie też zdarzyło tak już więcej razy. Nie wiem czy tak może być. :/
 
Czy wasze dzieci podnoszą główkę jak leżą na brzuchu. Moj nie bardzo i nie wiem czy się martwić czy ma jeszcze czas. Wogole jak leży na brzuchu to się denerwuje i zaczyna płakać,a głowę trochę podniesie jak mu się chce,bo jak nie to leży i beczy.

Napisane na LG-D605 w aplikacji Forum BabyBoom
 
babina -moja córcia też nie bardzo chce podnosić główkę jak leży na brzuchu lepiej jej idzie jak leży na moim brzuchu.
Mam pytanie czy któraś szczepiła tymi darmowymi szczepionkami ??? jak maleństwo na to reagowało

U nas noce są super Mycha budzi się raz lub dwa generalnie kąpiel jest ok 20 -20:30 jedzono i spanie zazwyczaj śpi do 4 czasami budzi się o 1.
 
reklama
Babina mój podnosi już długo i coraz wyżej z dnia na dzień. U nas położona zwracała na to uwagę więc nie wiem. Myślę też, że każde dziecko w swoim tempie.
 
Do góry