reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniówki 2016

Babina mojej kiepsko to podnoszenie idzie. Glowe ma taka wielka i ciezka ze nie wiem kiedy ona da rade, ale probuje i tez przy tym placze. Pozniej musze uspokajac cycem..
Wczoraj jej troche pomoglam i reka podnioslam to udalo jej sie chwile potrzymac. Jak lezy na moim brzuchu to podnosi bez wiekszych problemow ale jak sama lezy na plasko to ciezko.

A czesto kladziecie maluchy na brzuchu? Ja chyba za rzadko to robilam bo moze z raz, gora dwa razy dziennie.

Cos takiego jak na zdjeciach to jest max. A na tym drugim to jej pomoglam podniesc...

1476264997440.jpg


1476265008872.jpg


Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • 1476264997440.jpg
    1476264997440.jpg
    38,8 KB · Wyświetleń: 199
  • 1476265008872.jpg
    1476265008872.jpg
    48,9 KB · Wyświetleń: 199
reklama
Moja uwielbia spać na brzuchu ale leżeć i trzymać głowę w górze już nie bardzo, denerwuje się bo ciężko jej ale pokazuje jej jakieś zabawki to patrzy i jest ok.
Każde dziecko rozwija się we własnym tempie :)
 
Ja odwołalam szczepienie bo dzis tez sie źle czuję mam nadzieję ze małą ominie ale nie ryzykowalam szczepieniem.
Mi jeszcze wlosy nie wypadaja ale to dopiero 7tyg po porodzie.
Moja troche podnosi glowke ale tez roznie raz jej sie chce bardziej raz mniej.
Jestem nie do zycia a na bioderka dzis jedziemy. Dobrze ze kupilam wczoraj pierogi nie musze z obiadem kombinowac.[emoji14]

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
babina moja dokladnie to samo, sa dni ze jej nie poloze na macie na brzuchu w ogole, szczegolnie ostatni tydzien jak sie darla non stop to bez sensu bylo, tez sie od razu denerwuje ale lezac na mnie w sumie podnosi ladnie glowke, staram sie ja klasc na plaskim ale zaraz protest jest a fizjoterapeuta powiedzial, ze dziecko najlepiej na ziemi sie rozwija kupic mate i z nim siedziec na rekach w wozku ani w lezaczku nie bedzie postepow ale jak to zrobic jak ona sie tak drze..
 
Kurczę mój też leniuszek jeśli chodzi o podnoszenie głowy :-( będę musiała dzwonić do tej naszej rehabilitantki, bo następną wizytę mamy dopiero za miesiąc. Starszy synek to już pięknie trzymał w tym czasie.
 
Marlenka hej ho ;)

Ja też słyszałam , że 3 msc po porodzie włosy lecą wiec ja czekam na łysienie. Przynajmniej głowy nie będę musiała myc jak włosów nie będzie i nie dostane znowu zapalenia ucha. Bo lekarka mówi , że pewnie przy myciu woda wpadła.

Niunia zjada z apetytem ale jak butelka wypadnie to do cycka głowę obraca wiec jest nadzieja , że trafi we wtorek ;D

Babina mój też nie bardzo podnosi wcześniej chociaż z boku na bok przekrecal a teraz tylko steka , wczoraj nawet czytałam o tym i jest to normalne. U paper na snapie widziałam, ze jej Ninka juz ładnie trzyma :) mój ma 9 tygodni.

Polcia dobrze, że odwolalas. Ja mam zapalenie ucha i nie zarażam ale nie wiem czy to ma jakieś znaczenie ?

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mika ja teraz mam spoko włosy, błyszczące i zdrowe ale to chyba dlatego ze juz ponad rok nie farbuje, a mi nigdy nie wypadały;) ale tak straszycie ze juz sie martwię co bedzie za miesiąc, jak zaczną mi wypadać to bedzie masakra no ja mam mało i cienkie włosy;-/ za to cera w ciazy była extra, teraz niestety z dnia na dzien coraz gorsza;-/ tak samo z paznokciami było, dlatego wróciłam do akryli i teraz jakos wyglądają;-) Aza dużo zdrowka dla Tosi, nie zarzucaj sobie ze to Twoja wina. Przecież reagowałas na chrzcinach tak to jest ze innym sie nie wytłumaczy;-/ a pozatym teraz sezon na grypy wiec nie ma sie co dziwić ze mała smarka;) mamakulka dobrze ze wreszcie lepiej z uchem, ja tez czytałam książkę i wyobrażałam sobie bohaterów a serial zupełnie inny ale i tak uwielbiam! Z seriali uwielbiałam jeszcze revenge i chirurgów;-) BABINA moja ładnie podnosi, ale była silna od początku;-) spróbuj jej rączki do przodu przed twarz wsiąść bardzo to pomaga. Mała dzisiaj spała od 20 do 1:30 a potem niestety od 4 dwa razy sie obudziła:-( wkoncu walnęła kupę, zasnela, posprzątałam dom, ugotowałam obiad, zrobiłam kawę chciałam usiąść i juz mała sie rusza.. Świetne wyczucie czasu;-DD
 
bo dzieci tylko czatuja az sie bedzie chcialo z kubkiem cieplego picia usiasc albo miec czelnosc isc do kuchni kanapke zrobic :D tutaj miala racje moja kolezanka -bedac mama odkrywasz ile rzeczy mozna jedna reka zrobic [emoji23]
 
reklama
Do góry