reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

reklama
Dziewczyny moja małą pofiksowała. Nie wiem dlaczego z dnia na dzień nauczyła się wywalać smoczek i doić rękę. Zakładam jej nawet łapki niedrapki, to nawet ich się pozbywa, co z nią zrobić? W ogóle już 3 dzień jest tak marudna, że nie wiadomo co z nią zrobić:( Jestem padnięta.
 
na pocieszenie [emoji57]
 

Załączniki

  • 1474969303962.png
    1474969303962.png
    162,8 KB · Wyświetleń: 85
sierpniówka jak ja znam Twój ból! Mój miał dwa takie wieczory że krzyczał potwornie, właśnie jakby mu się coś działo ale teraz już wiem że to krzyk ze zmęczenia, krzyk złości. Bo on bardzo mało śpi w dzień tak ze 3-4 godziny. I też mi już ręce opadały tego drugiego wieczora, mąż pomógł za to wczoraj był już spokojny, 19 kąpiel potem cycek i o 20 zasnął. Potem się obudził na troche i o 22 znów padł. Więc oby Twój łobuz dziś też dał Ci spokój :D

Mój dziś do 2 normalnie spał a potem budził się co godzinę i od 7 do 12 nie spał. Czasem potrafi do 14 się trzymać ale dziś też zastosowałam kokon i odkurzacz - z pełnym sukcesem w postaci drzemki na 1,5h :D widzę też że zaczął się interesować tym co jest dookoła i wodzi wzrokiem za ludźmi i przedmiotami. No i dziś od 7 leżał na kocyku na kanapie i gadał ze sobą, oglądał telewizję, dla mnie to coś nowego bo nie musiałam go trzymać cały czas :D
teraz tylko wstał na cyca i pampka i chyba dalej będzie spał. W nocy by tak mógł :p

Aza mój nie chce w ogóle smoka tylko piąstkę ciumka. Zastanawiam się jak go przekonać do tego smoczka.

Ja mam nokie lumie więc więc ani snapa ani pokemon go ;D ale przyzwyczaiłam się :p

Mamakulka widzę że Twoja teściowa to coś pod sufitem ma nie halo. Znam jedną babe co też takie fazy ma, może to jakiś podgatunek ludzi xD przykro mi że musisz z nią mieć kontakt. Ja nakupowałam czapek a zakładam tak naprawde tylko gdy wieje mocno i jest zimno.

Ile casu Wasze dzieci potrafią nie spać? Bo się zastanawiam czy u mojego to normalne że potrafi tak długo czuwać
 
moja bez krzyku godzine max dwie potem juz ziewa i placze bo chce spac a za duzo sie dzieje czasem miedzy karmieniami w ciagu 3h troche spokojnie pozyje troche pouspokajam czasem zasypia chwile po cycku i spi do kolejnego dzisiaj babcia z prababcia zaatakowaly bylo glosno itp potem jeszcze tata ja pomeczyl tanczyl z nia i inne atrakcje to do tej pory jest marudna co chwile sie budzi za duzo tego wszystkiego w ogole zaobserwowalam, ze raczej wrazliwa jest latwo ja wyprowadzic z rownowagi a wyciszyc potem trudno
 
reklama
No właśnie mój Wiktor też potrzebuje dużo czasu żeby się wyciszyć zwłaszcza wieczorem. Jeszcze mój drogi mąż wczoraj gdy usłyszał płacz w sypialni, przyszedł i zaproponował żebym przyszła z nim do salonu bo przy telewizorze pewnie szybciej zaśnie. To miałam ochotę rzucić czymś w niego ;D
 
Do góry