reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

reklama
Jejku -mam juz dosyc tych odwiedzin mamusinych -chce juz stanac sama na nogi -niby pomoc jest ale ja chce juz sama sobie wszystko poukladac,,,tesknie za udzielaniem sie na forum ...tylko w biegu podczytuje i az mi przykro ze nie umiem kazdej odpisac .....
Co do malutkiej to wszystko jest ok ,,,ladnie butelkuje jedyny problem to prukanieeee -bardzo duzo oddaje gazow ...wiekszosc czuje na rece ,ale nie ktore ja wybudzaja :-/
Oczywiscie juz wytrenowala nas do noszenia :-/
Moj m kupil dzis hustawke (lezaczek bujaczek)przy Olim sprawdzil sie ,a tu postanowilam jutro go oddac (zawsze to 100eu w kieszeni)a mala lezy w nim taka zbita ,,,te nozki do brzuszka tak mocno przylegaja ,ze mam stracha ze znowu zwymiotuje -postanowilam ze wole ja tulic i nosic ,a i zastapi mi to chodakowska hehehh

Caluje Was wszystkie

Konczy sie sierpien i koncza sie nam spakowane kobitki -----&&&&&&&za porody !!!!
 
hejmi znowu czasu brak by zagladac.. cały dzien spadzilam z malym na spacerkach..tak sie nauczyl,że jak wczoraj nie wyszlismy bo padalo tak byl mega marudny , zasnac nie mogl i caly dzien na cycku wisial.,.mialam ochote juz podac mm ale jakos dotrzymalam do wieczora...a potem nocka juz super...dzis juz pogoda ładna wiec chodzilismy i od razu wrocil moj aniolek...sie boje tylko co bedzie jak przyjdzie jesien, zima i nie zawsze bedzie mozna wyjsc....no i za waszym poleceniem kupilam ten smoczek kauczukowy bo nasze cos srednio sie mu podobaja..zobaczymy czy go zaakceptujejutro jedziemy na usg bioderek...wogole to nie wiem czy nie pomylilam terminow, bo patrze w kalendarz a tam ,że to niby dzis mialo byc a ja jestem swiecie przekonana ze jutro...dodzwonic sie nie moglam co by rozwiac swoje watpliwosci..no nic trudno najwyzej sie przejedziemy na darmo...co do szczepien, my tylko podstawowe, nie wychylamy sie ponadto....starszy synek tez tak szczepiony i ok...nie chorowal wogole...a ospe przeszedl łagodniej niz ja te 20 lat temudobranoc
 
No jak olejek trzeciej pomoże to będzie gitara :-) my śpimy juz. Inka woeczorya aktywne na cycu więc juz sobie wyobrazcie jak wygląda kąpiel starszaka i jego kolacja gdy u cyca wisi caryca.chcialab być kriszną i mieć kilka par rąk :-)
 
Ja też często łaże z cycami wywalonymi bo Antek chce jeść a obok Kacper chce milion innych rzeczy. Dziś Kac chciał Antka autobusem plastikowym zaatakować. Ciśnienie mi mój starszak podnosi....
Antek zalapal smoka- jakiś darmowy z canpolu wygrzebałam.
 
reklama
Do góry